SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Yerba mate

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 27 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 965
Też zastanawia mnie fakt że przy yerba macie nie mam Zakwasow, czy w tedy mięsień też jest poruszony do działania czy yerba niweluje jego dzialanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6046 Napisanych postów 74637 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 626257
Nie wkrecaj sobie i zacznij porządnie trenować

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2019-09-14 09:29:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3697 Napisanych postów 62714 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 677288
adecz
Też zastanawia mnie fakt że przy yerba macie nie mam Zakwasow, czy w tedy mięsień też jest poruszony do działania czy yerba niweluje jego dzialanie

Nie niweluje. Nie ma ona żadnych z wymienionych przez Ciebie właściwości, czy efektów ubocznych. Zdecydowanie jesteś podatny na różne sugestie, placebo i wkręcanie sobie pewnych rzeczy. Polecam podchodzić trochę bardziej trzeźwo do życia. Podatność na sugestię innych osób, szczególnie w młodym wieku raczej nie wychodzi na dobre.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 27 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 965
Masz trochę racji domer dużo osób mi to mówi, tyle że ja jak za coś się biorę to chce się temu poświęcić w 100%
Kiedyś testowałem to jak zrobiłem kropkę za daleko to potrafiłem cala prace wyrzucić I zacząć od nowa :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Rysowalem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiejszenie obwodu ud

aerofull