SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xpand - prosze o rade

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1456
Witam
Jestem za chudy [70kg przy 186cm] ćwicze nie systematycznie [pare razy w miesiącu od roku z powodu lenistwa :( nie mam silnej woli] ale teraz chce sie wziąść za siebie :) [mam nadzieje ze już na dłużej] Diete mam [ale z przestrzeganiem jej jest tak samo jak z ćwiczeniami] I teraz widze pochlebne opinie o produkcie zwanym XPAND [ze niby mozna szybko zdobyc mase i lepiej wygladac] Prawda to? Tak Chce SZYBKO jak najlepiej wygladać i teraz pytanie czy Xpand mi to umożliwi a jak nie to co? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4058
lepiej bierz się za gainera jak masz niedowagę to leci masa błyskawicznie, jeżeli się zdecydujesz na crea albo xp to pamiętaj, że zrobisz trochę większej masy a potem już tak dobrze crea nie zadziała gdy na następne wakacje będziesz chciał być jeszcze większy i jeszcze szerszy.

--
It was my only wish to rise above these jelous, coward mothaf***ers I dispise.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 794 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16745
next sezonowiec
nie, nie umozliwi Ci to szybkiego przyrostu masy i wogole polepszenia wyglądu... bo jest to zwykły suplement 88-0 i jesli nie cwiczysz systematycznie i nie amsz diety to do wakacji nie poprawisz wyglądu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1456
jakbyś dobrze przeczytał to byś wiedział, ze mam diete...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1456
jakbyś dobrze przeczytał to byś wiedział, ze mam diete... i mam zamiar ją przestrzegać a pytam czy Xpand pomoże w szybciejszym poprawieniu wygladu a co za tym idzie przybraniu masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
pomoże jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1456
dzięki Ziper!
Ale nurtuje mnie też czy jako początkujacy [bo w sumie ostatni raz cwiczyłem 3 tygodnie temu i od raku robie to niesystematycznie]] nie strace tylko pieniedzy bo z Xpandem czy bez beda przyrosty... tylko pytanie czy większe czy znacznie większe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
a to już od Ciebie zależy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1456
tzn? ok... Czy zainwesowanie ponad 350zł w Xpanda mi sie opłaci? Tzn. czy po 50 dniach bede większy, szerszy, silnijeszy w porównaniu z brakiem xpanda a przestrzeganiem tylko diety? Jak tak to dlaczego? Czy po tych 50 dniach bede już nie używając xpanda "malał" w wygladzie i w sile?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6103
Ja ci to moze wytlumacze tak:Czy w trzy dni bedziesz mogl nauczyc sie calego roku szkolnego jak kupisz sobie lecytyne?Nie nauczysz sie i nawet lecytyna ci nie pomoze!Ale jesli wezmiesz sie za nauke porzadnie(trening) sumiennie bedziesz sie uczyl(przestrzegal diety) to zawsze sie czegos nauczysz(poprawisz sylwetke) nawet przez te 3 dni,a lecytyna(odzywka,suplement) bedzie dodatkiem ktora ulatwi , pomoze osiagnac cel ale nie wykona za ciebie pracy!!
ALE DALEM PRZYKLAD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Grosman, ja na twoim miejscu uczyniłbym postanowienie trenowania jak najsumienniej i bardzo, bardzo długo, wtedy po jakimś czasie będzu=iesz mógł powiedzieć, że doszedłeś do jakichś efektów... no i rozłożyłbym takie kuracje na dłużej/na kilka do przodu bym je zaplanował/ i jeżeli styknie ci kasy na tego rodzaju suple do tych kilku cykli to oki, ale jeśli nie to zacząłbym od tańszych rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mozna od tanszych jak gada pan meteor i to ok pomysl zwlaszcza ze jestes chudy i odrobina wody na cyklu ci nie zaszkodzipewnie

ale jesli z kasą jest ok to moze porcja xpand dziennie i porcja zetoblan II
he?

to taniej niz 2 porcje xpand dziennie
a w twoim wypadku mieszanka xp i mono bedzie wlasciwa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka pytan o suplementy

Następny temat

Cybk chelatowany

WHEY premium