SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xpand - prosze o rade

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1456
XP + mono? [czyli zwykłka kreatyna np olimpa?] dokładnie sie nie orientuje to jak mozesz to podaj mi całe nazwy tych produktów i jak je stosowac... a jakiś gainer [np. mass xxl] dla wmocnienia efektu? Myślałem róniez dla zaoszczędzeniu kasy o gainerze + kretyna... może być? Poprostu co najlepsze bedzie dla mnie [czyt. chudzielca :) ]? Oczywiście w granicach 200-300zł Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
w takich granicach i jak piszesz o sobie "dla chudzielca" i na start właściwie to rzeczywiście mono i gainer.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1456
ale czytałem ze na początek kreatyna jest nieodpowiednia... ze warto ją brac po 3-6 miesiącach systematycznych ćwiczen, a systematycznie tyle czasu nie ćwiczyłem niestety :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2219
stary jak nie cwiczysz regularnie to co ci z tego pryjdzie, ze ci masa i sila na jeden miesiac skoczy jak pozniej ci sie odechce i wszystko spadnie... lepiej te 300 zl przeznacz na 6 miesiecy na karnet na silke. Bedziesz mial lepsze efekty, a diete nie wystarczy trzymac 1 lub 2 miesiace... wp*****laj ile mozesz i regularnie cwicz, cierpliwosci a wyniki same przyjda. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1456
Czako masz racje :( ale teraz mam zamiar ćwiczyć regularnie ;) tylko prosze o doradzenie w związku z ta kreatyną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2219
Grosman. Powiem ci tylko tyle, jak na pierwszy raz ta kreatyna, nie jest za dobra... Wiadomo po zastosowaniu kreatyny, w kolejnych cyklach jaj skutecznosc sie zmniejsza:(, no niestety ale tak jest. Dlatego jak przy******lisz od razu naj mocniejsza kreatyne, to póxniej nie wiesz jakie beda efekty w nastenych cyklach... A jak po Xpandzie ci nie bedzie pozniej szlo, to niestety bez koksow nie bedziesz mial przyrostu sily... Ja na twoim miejscu wzialbym monohydrat dobrej marki lub jablczan. Do tego gainer. I to na pewno ci wystarczy, zobaczysz bedziesz zadowolony:).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1456
przeciez monohydrat to kreatyna... to mam brac tą kreatyne czy nie?! bo z kreatyną czy bez na poczatku bede miał przyrosty... pytanie czy wieksze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ja powiem tak, że często kreatyna jest nieskuteczna na początku bo wtedy robi się najwięcej błędów w treningu, w diecie i nie ma siły wtedy by działało, ale jeśli te rzeczy masz dopracowane przy tym posiadasz dość dobrą technikę wykonywania ćwiczeń to spokojnie możesz brać kreatynę, zresztą teraz jak jedna forma przestaje działać to są nowe, lepsze i nawet ja mam problemy z nadążeniem za tymi wynalazkami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
"Diete mam [ale z przestrzeganiem jej jest tak samo jak z ćwiczeniami]
Hę?
Nic nie kupuj tylko weź dupę w garsć i przestań się op*****lać!
Baba cy co?
Nic nie da i tyle.
Kup se 10 kilo gainera i zjedz w 2 miesiace to wszystko.
Nic wiecej, do tego witaminy.
Koniec pieprzenia sie jak dziecko, weź się za siebie i idź tam gdzie jest głosno, śmierdzi potem i zelazem.I nie spij tylko trenuj.
W domu
jedz i odpoczywaj, i tak w kółko.
Prostsze to nie mzoę być, to łatwy sport na tym etapie.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 377 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2257
Za to wypowiedz wyzej powinien byc Sog

A tak na marginesie dla mnie cwiczenie na sucho nie ma kompletnie sensu zawsze nawet jak po przerwie rocznej po 3 miechach wskoczylem na Pande bo mnie ta to stac zaoszczedzilem bedac an tym cyklu mysle juz o nastepnym:)

Ciężko znów zacząć :(:(:(
Kroplówki wykańczają ludziii
Wkońcu w treningu wraca do formy
Very HAPPPYYYYYY
Na lipiec dam foty co sie udało z pasi konika zrobić

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka pytan o suplementy

Następny temat

Cybk chelatowany

WHEY premium