SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o rade

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 740
Hej. Mam 20 lat i 177 cm 75 kg wagi. Cwiczylem kiedys prawie rok a potem mialem dluga przerwe. Teraz cwiczylem ponad pol roku ale znowu mialem 2 miesieczna przerwe. Teraz juz cwicze prawie 2 miechy i chcialem wziasc cell pump 450g na jeden cykl. Bralem juz 3 razy monohydrat. Diete mam. Co sadzicie na ten temat. Czy moze lepiej cos innego? Chodzi mi glownie o mase i sile. Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
Cell Pump to dobry stack
możesz kupować śmiało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2439
cell pump albo crea fusion bardzo dobry wybor. polecam!

Odwiedź mój sklep w Warszawie. Pasaż Stokłosy 11 - Metro Ursynów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 740
ok dzieki. jeszcze takie pytanko: cos do tego potrzeba na cykl? poza tym mam brac jedna porcje rano i jedna po treningu a w nietreningowe jedna rano? pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
450g cell pumpa to zbyt mało na cykl (1 porcja to 9g); powinieneś albo dokoopić więcej cp, albo w wersji ekonomicznej dodać monohydrat kreatyny; do tego do mono jakieś węglowodany (np. carbo bx loob dextrojuice olimp) loob taurynę; w przypadku cp jest to niepotrzebne, bo prodookt zawiera jooż w sobie transportery kreatyny


dawkowanie samego cell pump -> dni treningowe: 1 porcja rano i imo przed treningiem, dni nietreningowe: 1 porcja rano; jeśli połączysz to z mono: mono rano, cp przed treningiem

do tego możesz dołożyć np. gainer loob odżywkę białkową (sp80, prolongatum), jeśli wymagają tego braki w twojej diecie

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2005-05-19 20:48:24

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 740
ok dzieki. trzymajcie sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 740
Nie chcialem zakladac nowego tematu bo mam jeszcze takie pytanie: a jakbym zrobil jeszcze jeden cykl na monohydracie i do tego carbo? czy lepiej tego cell pump? co radzicie? pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
skoro stać Cię na cp to łykaj cp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 740
no wlasnie o to chodzi... zastanawiam sie nad mono bo cell jest dosc drogi. ale czy warto kupowac cell pumpa czy lepiej zrobic cykl na mono i cos jeszcze dokupic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
cp to bardzo dobry stack
będziesz zadowolony /na pewno bardziej niż po mono/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
cell-pump nie jest drogi jeśli weźmiesz pod uwagę to co powinieneś dokupić do cyklu z mono jeśli chcesz liczyć na maksimum efektów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w sprawie ilosci odzywek

Następny temat

Xpanda do bani!!!

WHEY premium