SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o rade

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2554
Witam pracuje od 10-18 żadna dieta nie wchodzi w gre
taką mam prace
ewentualnie jeden posiłem sobie z domu zrobie na zimno jeden przed pracą rano
Mam Gainera mam 4,8 Treca Mass XXl
powiedzcie mi jak to dawkować
Tak żeby było w miare dobrze
ja wiem że to nie jest wyjście ale lepsze to niż nic
Prosze o propozycje brania właśnie w godzinach pracy
GAinera mi nie żal będe jechał przez miecha własnie na nim a potem dorzuce cykl XP i CR
z góry dziękuje za porady
CZeść

Zanim zabierzesz sie za koks pomyśl co będzie za będzie za pare lat.......

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
Jak żadna dieta nie whodzi w gre to szkoda kasy na gainera bo na nim samym nic nie osiagniesz. Podstawa to dieta a potem suplementacja. Lepiej zainwestuj w diete a nastepnie w suple.Gainerem uzupełniasz braki z diety a diety ty nie masz.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
i nie przesadzaj że nie masz możliwosci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 158
Nie rozumiem tego waszego gadania ze bez diety nic sie nie osiągnie skoro odżywki sa jej uzuepłnieniem to przeciez zwykłe jedzenie dostarcza cos potrzebnego i po to jest ten gainer zeby sobie dołożyć do zwyklłego jedzenia to co jest potrzebne czy nie tak ? wiadomo ze na samych banach nikt nie urośnie ale bez przesady po to są suplementy zeby mozna było sie cieszyc lepszymi wynikami na siłowni :) i tak wiem ze ci co sie nastepni wpisza skrytykuja moją wypowiedź

Chcesz być duży to ćwicz !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2554
giecik jesteś idiotą??
CZy masz 5 lat i nie rozumiesz że mam taką prace że nie moge wychodzić na ddłużej niż 20 sekund
!!
Prosze żeby mi ktoś odpowiedział a nie spamił tematu
Dieta jest ważna ale jeżeli nie mam takiej możliwości przestań gadać że gainer jest zbędny1!!
Bo zawsze pomoże
Odpowie ktoś na moje pytanie czy nadal same spamy

Zanim zabierzesz sie za koks pomyśl co będzie za będzie za pare lat.......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
mysle ze da rade jakbys np jadl normalne posilki o 7.00 , 9:30 przed wyjsciem do pracy, pozniej w pracy okolo 12-13 100g gainera, pozniej 15-16 nastepneg 100g gainera i okolo 18 od raz po powrocie z pracy porzadny posilek i o 21.00 juz jakis mniejszy z duza iloscia bialka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2554
ooo dziękuje kolego wkońcu pierwsza normalna wypowiedź
Wiesz ja rano zjem normalnie płatki lub coś porządne śniadanie
Do pracy będe brał jeden obiad zjem go zimny ale cóż i tak nie zawwsze będe mógł go zjeść na 100% nie systematycznie i o tych samych godzinach
I też myślałem żeby systematycznie pić co 2,30 godz Np jem o
9 śniadanie
11 30 porcja gainera
14 00 porcja gainera
16 30 porcja gainera
19 00 porcja gainera( już w domu)
bo robie od 10-18
tak między 14 a 15 jeden posiłek na zimno Jakaś kura czy coś
co od mamy wywalcze
Co o tty myślicie?

Zanim zabierzesz sie za koks pomyśl co będzie za będzie za pare lat.......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
nie bardzo, za duzo tego gainera jest...

poprostu powinienes wczesniej wstawac, ja mam teraz wolne i mimo wszytko wstaje o 7 rano zeby sie zmiescilo 6 posilkow co 2,5-3h, musisz sie poswiecic, nie ma sily...

i to nie moze byc posilek typu jakies tam platki plus mleko bo to nie przejdzie, musisz zrobic porzadne sniadanie sobie,poszukaj w odzywianiu, pozniej przed praca wszamaj np serek wiejski z 2 grahamkami i wez lyka oliwy z oliwek, pozniej te dwa posilki "gainerowe" miedzy nimi ten zimny obiad, i po 18 juz znow normalny posilek, a o 21 juz glownie samo bialko i 22 spac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2554
Wpc Olimpa jeszcze mam wiem jadłem jako ostatni posiłek
Dokupie sobie puche ja wiem że to nieciekawie wygląda niestety
ale co mam poradzić
Więc tak
zminimalizuje do 3 porcji Gainera dziennie
i dorzuce białko na wieczór

Zanim zabierzesz sie za koks pomyśl co będzie za będzie za pare lat.......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
to juz cos, pamietaj tez o zdrowych tluszczach, dodaj do 2-3 posilkow po lyzce oliwy z oliwek, dorzuc tez omega-3/tran
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
odzywkami zpelnia sie diety gainery sa oki i warto pic je np. z olejem lanianym i olwia z olwiek w pracy

Trecmac podchodzi pod regulamin jeszcze raz komus ublizysz i masz przerwe czytaj ban
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobrodziejstwa TAURYNY

Następny temat

pytanie do wszystkich

WHEY premium