SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XV OTWARTE MISTRZOSTWA PRUSZKOWA w WL-16.04 2011.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 405 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4049
żałuję teraz, że nie pojechałem , ale nie miałem jak. A jaka była nagroda za pierwsze miejsce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 371
Zawody z roku na rok lepsze .. grono faworyzujących sie ludzi tym sportem non stop przybywa a zarazem w górę idzie też pułap w każej kategorii :D...

Startowałem w młodzikach do lat 23 . zająłem 4 miejsce z wynikiem 140kg przy wadze 78,3 kg ... rywalizacja na bardzo wysokim poziomie zawodnicy z roku na rok lepsi !!!

Pozdrowienia z Pruszkowa :)

trzymaj fason nie trac głowy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 209
Ile ważył zawodnik który startował w kategorii do 23 lat??

paker

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 209
I zajął 3 miejsce??

paker

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 927
honrado jak już wrzucisz zdj i filmiki z kulturystyki to podaj link :)
dzięki

Nigdy,nigdy,nigdy nigdy! Się nie poddawaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kruszyna30 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 672 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3881
A pełne listy startowe organizator wklei:)?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Widzę że jednak nauczka z zawodnikami z Legnicy,nic nie przyniosła. A potem będą płacze,że PZKFiTS taki zły i zawiesza zawodników.
A dopiero co niedawno słyszałem od prezesa jednego klubu ,,że nie mogli wystartować bo jeden wpadkowicz ,nie chce zapłacić kary,,a tutaj sami wystawiają się na talerzu...

Oczywiście karę już zapłacił

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2011-04-18 23:11:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 515 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2122
Wzorek daj spokój tą ,,reklamą"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1986
Nie da się ukryć słoniu, że Wzorek po raz kolejny ma rację !!! Skoro po Złotoryjskich zawodach zawieszono na rok startujących zawodników i nie odniosło to żadnego skutku, tzn. że zawodnicy zrzeszeni, w tym również z Nasielska ( i to w dodatku członek kadry narodowej juniorów ) mają PZKFiTS w głębokim poważaniu, czyt. w dupie. Uważam, że PZKF i TS winien traktować wszystkich jednakową miarą a nie wybiórczo i komisja dyscyplinarna Związku powinna się tymi przypadkami zająć, bo może się ktoś ważny ośmieszyć !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29
a jeżeli ktoś ma zdjęcia z wyciskania to bym bardzo prosił szczególnie te w kategorii do 16 lat :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prośba o usunięcie wszystkich zdjęć z tematu

Następny temat

Turniej silowy

WHEY premium