SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XP nf, Cm3 nie działają... co dalej?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2465

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3571
No zapomniałem o nogach i brzuchu. Brzuch ćwiczyłem 2 na tydzień w zwykle w inne dni jak resztę a nogi w niedzielę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2454 Napisanych postów 24182 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402644
A wiec najlepiej bedzie jeżeli odwiedzisz dzial trening, póżniej zawitasz do działu odzywianie i raczej wtedy problem sie rozwiąże. Zadbasz o odpowiednią regenerację, ewentualnie dodach suple i już całkiem bedzie grało, wtedy siła pójdzie

Zmieniony przez - wincol w dniu 2009-04-11 22:43:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
mialem napisac to samo

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2454 Napisanych postów 24182 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402644
no to chociaż raz byłem pierwszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3571
Ciągi robiłem i nawet siła była na ciągach, nie przesadzałem z obciążeniem ale przysiadów nie robiłem na dużym obciążeniu ze względu na to że mam siłownie w pokoju z panelami a nie mam stojaków. Głównie ćwiczyłem prostowanie nóg w siadzie na 4głowe. Ale odbiegamy od tematu. Główny mój problem polega na tym ze nie czuje w ogóle działanie suplementów, tak jakby spływały po mnie xD Ogólnie było na plus ale marnie, tak jak na sucho czyli pomalutku do przodu. Nie ma tu nikogo z takim problemem ?

Zmieniony przez - Petron w dniu 2009-04-11 22:47:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3571
Przeczytałem już mnóstwo artykułów dotyczących odżywiania. Nie liczę każdego grama tylko porostu jem wskazane produkty, przerwach ok 3h. Staram się spać 8h jak nie to odsypiam. Widzę ze nie pojmujecie mojego problemu. Nie narzekam na to że mam słabe wyniki, mam zadowalające mnie rezultaty ale w moim przypadku suplementacja Xp i cm3 ich nie przyspieszyła:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
ile robisz powtorzen w serii? jak dugo cwiczysz planem na sile? zacznij robic przysiady!

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2454 Napisanych postów 24182 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402644
No i jak wyglada Twój przykładowy jadłospis.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3571
Właściwie to nigdy nie robiłem siły, biorąc te suplementy ćwiczyłem masę i myślałem ze siła tez pójdzie w górę. Wtedy robiłem 10-14 powtórzeń w zależności od wielkości partii. Odpoczynki długie tak że np wykonywałem ok 24 serie na sesji i schodziło mi 2h xD. Odpoczywam aż czuje ze znowu mam siłę do następnej serii. Może tutaj jest problem? Ale to dalej nijak się ma do problemu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
idz do dzialu trening dla poczatkujacych tam Ci pomoga.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Universal, prosze o opinie

Następny temat

Odżywka białkowa

WHEY premium