SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XPAND

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 398
Witam biore Xpanda i chciałem zapytać jeżeli chodzi o tą odżywkę czy ona dzała na każdego ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1418 Napisanych postów 35562 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150822
nie. nie dzial na ludzi bez podstaw takich jak odpowiednia dieta i trening, oraz staż treningowy. a nawet jesli dzial, to tylko doraznie, chwilowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 398
Witam widze że jest pan idalnie powiadomiony jezeli chodzi o Xpand jeżeli sie nie znasz to weż się nie w***** okej prosze o odpowiedz zaawansowanych chodzi mi ogolnie o odżywkę Xpand energized a nie pytałem czy mam miec diete czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1418 Napisanych postów 35562 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150822
nie mam zwyczaju udzielac sie w tematach o ktorych nie mam pojecia, wiec Twoje uwagi sa nie na miejscu. to Ty zadajesz pytanie, wiec to Ty masz problem. pytanie takie jak to pojawialo sie juz 1000- razy, wiec albo jestes taki leniwy ze nie chce Ci sie uzywac formumowej wyszukiwarki, albo nie umiesz korzystac z najprostszego urzadzenia w sieci.

odpowiedz ktora Ci udzielilem jest prawdziwa. wiedz ze ja bralem takie zabawki jak Xp gdy Ty byles jeszcze małą dziewczynką i bawiles sie lalkami.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-02-09 16:40:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1738 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19637
faftag ładnie powiedziałeś..., a ty chińczyk czy jak ci tam, nie mów, że faftag się nie zna, po twojej wypowiedzi można wywnioskować, że to ty właśnie jesteś świeżak jeżeli chodzi o suple.

P.S.

Przeczytaj co pisze po prawej (na dole) stronie wypowiedzi faftag'a, po przyznaj soga...

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co będzie lepsze??

Następny temat

Co jest lepsze Do Kre-Alkalyn???

WPC zestaw