SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XPAND

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Ra_dick wyprzedziles mnie.


xpand jest taki troche "zbrylony"

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 114
łaa to dobrze :D bo myslałem ze ma miec całkowita postac sypką :D i miaem Wyjep***e :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3673
czy ktoś z forumowiczów trafił jak jak ja na Xpanda bez miarki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14043
Ja trafiłem na Xpanda bez miarki tak ja pisałem wyżej i znam osoby ,które także natrafiły na Xpandy bez miarki..
Co do Coffeine to racja no ale to nie xpand energizer ze ma bardzo pobudzać
koniu wziołem bo chwalili ale jak na razie jestem zawiedziony

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2019
Wbrew powszechnej opinii Ja rowniez bylem bardzo zadowolony ale mialem ziomkow na silce co nazekali

NA TYM FORUM KAŻDE SŁOWO ZOSTANIE WYKORZYSTANE PRZECIWKO TOBIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo polecam nowego xpanda. polecialem z nim w kwietniu i efekty przerosly moje oczekiwania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3673
to, że nowy Xpand jest dobry to wiem z autopsji bo brałem go kilka miechów temu i było super, no ale teraz to mnie rozwaliło, otwieram puchę,szperam, szukam i ...nie ma miarki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14043
Mialeś taki sam jak obecnie?? czyli 925gramową puche o smaku orange?? w mniejszych są miareczki na 100% a podobno właśnie w takich nie ma ..
Ps: ja kupiłem na allego to mnie zbytnio nie dziwi ,że miareczki nie ma

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3673
poprzedni smak to TROPICAL BERRY, trudno mi uwierzyć w to że partia Xpandów ORANGE była walona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
zamiast miarki może być przeciez łyżka
nie prze zywaj tak tego
nikt tam na pewno przed twoim zakupem nie grzebał

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywki na poczatek??

Następny temat

insul-boostr

WHEY premium