SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost- jestem za niski.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 224
to, że dojrzałeś oznacza, że raczej nie urośniesz z 10 cm, ale z 2, może 3 cm jak najbardziej... jestem około 1 cm wyższy od Ciebie, a za 3 cm więcej dałbym się pokroić, więc nie masz tak źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44
Moja dziewczyna nie ma nic do mojego wzrostu, więc nie jest źle, ale chodzi o to, że ja się sobie nie bardzo podobam.. Mam grube nogi i " dużą " głowę, więc duży wzrost trochę by mi pomógł poprawić mój ogólny wygląd. ;p

Co sądzicie o tym poradniku? Ponawiam pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 154 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5895
ciesz się tym co masz, ponad 170 cm- przyzwoity wzrost. Genetyka jest królową, a poradnik błaznem. longJohn masz 25 lat i masz normalny średni wzrost, na co Tobie te 3 cm??? Nimi charakteru życia nie zmienisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44
" Własna satysfakcja "- znam to... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 154 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5895
Satysfakcję można mieć z powodu dobrej pracy, mądrej kobiety, założenia zdrowej rodziny, dokonań naukowych,itp. Ty kroku11 jesteś młodym człowiekiem i zapewne obcy jest Tobie świat dorosłych. Po jakimś czasie jednak będziesz musiał w niego wejść, a wtedy zrozumiesz, że wzrost będzie miał mniejsze znaczenie. Przyjdzie może nawet dzień, że będziesz się śmiał z tego jak się tym przejmowałeś. Na dzień dzisiejszy może to być satysfakcją dla Ciebie, ale pogadamy za 10 lat. Mnie interesuje (i tu pytanie do longJohna) jaki motyw kieruje tym, że dałbyś się, że tak to ujmę "posiekać" o te kilka cm??? Twoje 174 cm to poczciwy wzrost i jakbym miał tyle to też bym się cieszył. Najważniejsze jest zdrowie.

Zmieniony przez - Blaskowicz w dniu 2010-01-08 16:00:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 224
wiele osób chciało by mieć więcej cm, ja do nich należę, tylko pragnę tego bardziej niż inni, bo jak sam pisałeś, że z czasem to mija, a ja mam 25 lat i jakoś mi nie mineło, ja wiem, że 174 cm to nie mało, na pozostałe rzeczy też nie mogę narzekać, dziewczyna, dobra praca, aparycja też niczego sobie itd., ale jednak przechodząc obok lustra coś mi się nie podoba w moim wyglądzie, szczególnie tułów, moim zdaniem jest on za krótki w stosunku do nóg, po prostu chce się sobie bardziej podobać, wiem, że lepiej się będę czuł z tymi 3 cm więcej, nie jestem naiwny i dla mnie jest oczywiste, że w moim wieku kości nie urosną mi na długość, ale tułów ponoć może się rozwijać nawet do 28 roku życia i na to liczę :-]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4411
wy macie problemy jak macie ~175 a ja mam 170 niecale. Tu nic nie ma znaczenia tylko genetyka i dobre odzywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5201
Ja mam 165 i nie narzekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5201
Mój wzrost to 165 i mi z tym dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 426 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21823
Ja mam 182 i mi wciąż mało.
Chciałbym mieć z 190
mam 16 latek , zobaczymy.
Można mieć 2 metry , a sam sobie nie podobać i tyle.
Pamiętaj niższy żyje dłużej niż wysoki , i nie haczy o różne przedmioty głową ...

Zmieniony przez - Josemose w dniu 2010-01-09 10:05:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol glowy podczas WL

Następny temat

Negatywne działanie drożdży w postaci pryszczy. Potrzebna pomoc.

forma lato