SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
Witam! Mam 14 lat i ok 170cm wzrostu. Chciałbym się dowiedzieć czy w przyszłości dobije do 200cm, bo gram w siatkówkę a wzrost potrzebny. Fakt są mniejsi którzy atakują wyżej, lecz u mnie z wybiciem też nie za dobrze. Atak i blok na około 250cm... Co poprawić? Wzrost czy wybicie? Według mnie najlepiej jedno i drugie. Zaproponujcie co mogę robić/brać żeby oby dwa czynniki poprawić... Z góry dzięki..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 154 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5895
Chciałbym się dowiedzieć czy w przyszłości dobije do 200cm, bo gram w siatkówkę a wzrost potrzebny Wiesz ile takich bezsensownych pytań było? wyszukiwarka/wzrostu nie osiągniesz z własnych chęci

Zmieniony przez - Blaskowicz w dniu 2009-11-02 20:41:22

Zmieniony przez - Blaskowicz w dniu 2009-11-02 20:42:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
Nie pomagasz mi kolego ; ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 154 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5895
dziecko, wzrost zależy od genetyki. Na swój wiek i tak jesteś wysoki. NIe ma sposobów na wzrost.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
ubliżasz mi? Dlaczego traktujesz mnie jak zwykłego "gnojka"? Pytam bo "kto pyta nie błądzi"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 154 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5895
Tak, ubliżyłem nazywając ciebie dzieckiem zadającym głupie pytania- "kto pyta mądrze nie zbłądzi". Wyszukiwarka się kłania synu.

Zmieniony przez - Blaskowicz w dniu 2009-11-02 20:59:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
Szczudła kup i będzie git. A tak poważnie to ile mają Twoi rodzice wzrostu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
Ojciec jest około 7cm wyższy ode mnie, zaś mama jest w moim wzroście. Mają ponad 40 lat ; ] Mój brat ma 22lata i ma około 182cm wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
W takim wypadku módl się bo Twoje 200cm wzrtostu jest teoretycznie niemożliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
Witam wszystkich serdecznie mam 2 zasadnicze pytania mam 20 lat 177 cm i zastanawiam mnie czy jeszcze są szanse żebym dobił do 180 cm robiąc różnego rodzaju ćwiczenia wyczytane w necie przeznaczone właśnie dla takich jak ja przestanie brać jakich kolwiek używek no chyba że raz na jakiś czas piwko papierosy zóciłem jakiś miesiąc temu nie biore żadnych twardych narkotyków zamierzam sie wybrać za pare dni do lekarza i dowiedzieć sie czy to wogule ma jakiś sens czy jest jakas szansa a waszym zdaniem jest to możliwe. I 2 pytanie tak sie zastanawiałem jak mam te 177 cm i zaczełem palić od 4-5 klasy podstawowej ile cm mi uciekło da sie to jakoś obliczyc albo coś ?? z góry thx za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 154 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5895
Odpowiedź masz podaną w tym temacie. 177 cm normalny średni wzrost. Nic nie zrobisz, tyle ile masz zapisane tyle otrzymasz

Zmieniony przez - Blaskowicz w dniu 2009-11-04 16:58:58

Zmieniony przez - Blaskowicz w dniu 2009-11-04 17:04:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Snenne zmęczone dni..

Następny temat

biodro

WHEY premium