SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich. Jestem "malym" 15-latkiem. Mam okolo 165 cm wzrostu . ojciec ma 176 cm wzrostu, matka okolo 160. powiedzcie mi czy moge cos zrobic aby szybciej urosnac. czy powinienem jakas diete stosowac czy cos ??? a moze jakies cwiczenia lub cos podobnego ?


pozdro i thnx za odpowiedz
Wolverine
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
powiem Tobie tylko tyle ze kumpel jak wychodzil z podstawowki mial 156 wzrostu do konca sredniej mial juz ponad 180
Po prostu u niego pozniej wystapila "burza hormonow"
Jedni najwiekszy przyrost maja pod koniec podstawowej on w sredniej sie wyciagnal do gory
Miej nadzieje ze Ty takze wkrotce urosniesz
pozdr


Tomek

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2673
Ja proponuję pływanie - ja urosłem i może to dlatego, że w wieku 10-13 lat dużo pływałem (Mama ma 154 cm, a Tato 170 cm) - dużo pływać to znaczy 3x w tygodniu po 1,5 godziny. Ty jesteś starszy więc nie wiem czy to może pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ile masz obecnie lat i ile wzrostu. ja na basen chodze 1 raz w tygodniu i postaram sie to zmienic. tak to zadnych sportow poza szkolnych :(


pozdro i thnx za odpowiedz
Wolverine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2673
Zobacz w takie coś co się nazywa profil klubowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Danonki z formula wzrost +
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie martw sie, ja miedzy 15 a 17 rokiem zycia uroslem 22 centymetry, na szczescie potem sie zatrzymalem matka juz wpadla w panike
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
co do tego rosniecia mozesz sprobowac plywanie
ale wszystko zalezy od twojej genetyki
wojek jak poszedl do wojska mial ledwo 160cm po 9mc jak przyjechal tylko 180 a wkoncu to jak poszedl prawie 20 lat mial
wiec niestety genetyka
a z cwiczen plywanie moze wiszenie na drozku jakos pomoze ale raczej w znikomym stopniu

pozdraiwam

"Zycie jest zakrutkie i zbyt piękne aby nad nim się żalić"

... .. .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla mojej dziewczyny/vegetar...

Następny temat

Pomidory

WHEY premium