SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wywożenie supli na terenie UE, samolotem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1324

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 870
Zna ktoś restrykcje dot. transportowania samolotem na terenie UE suplementów diety?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety wciąż jesteśmy mentalnie do tyłu w porównaniu do innych państw. W Polsce uwielbiam tą rewię mody w centrach handlowych, a najbardziej tych facetów po 40tce w dziurawych spodniach włożonych w buty i szalikami na szyi Od dziecka często bywam w Niemczech. Tam rolnik idzie prosto z pola do sklepu na zakupy i każdy ma w dupie, że nie ubrał się jak do kościoła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma żadnych jeśli nie wieziesz substancji zakazanch. Wpakuj do bagazu głównego i nie będzie problemów. Osobiście woziłem do Francji i Niemiec, popakowane w worki strunowe i nie było problemów. Wszystko jeszcze wpakowałem w jakieś pudełko po preworkoucie żeby nikt nie miał obiekcji w razie kontroli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1936
mdma85
Nie ma żadnych jeśli nie wieziesz substancji zakazanch. Wpakuj do bagazu głównego i nie będzie problemów. Osobiście woziłem do Francji i Niemiec, popakowane w worki strunowe i nie było problemów. Wszystko jeszcze wpakowałem w jakieś pudełko po preworkoucie żeby nikt nie miał obiekcji w razie kontroli.


a we Francji się nie doczepili do krety? tam jest zakazana. ale faktycznie chyba tylko sprzedaż a nie posiadanie.

życie jest zbyt krótkie by być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nawet o tym nie wiedziałem Właśnie teraz czytam, że w 2004 została zakazana. Brałem dwa razy do Francji i był luz. Jak mają się gdzieś doj**ać to najbardziej prawdopodobne, że w Polsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 131 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18196
W podręczny nic nie ładuj,chyba że jakieś witaminy nie rozpoczynane. Na okęciu na bramkach zawsze się mnie czepiają jak nigdzie indziej.Jacyś nadgorliwi są. Ostatnio musiałem zdejmować ściągacz z łokcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dokładnie. Najbardziej niedoj**ani ludzie pracują na lotnisku w Bydgoszczy i w Krakowie. Czasem mam wrażenie, że będa rozbierać mnie do bielizny.

W cywilizowanych krajach np. jak trzeba ściągać buty to bramkarze kierują do boxu gdzie wkłada się buty do kuwety a facet niesie je do prześwietlenia. W Polsce wciąż trzeba pop*****lać w plastikowych workach, na boso.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ja w Bydgoszczy róże rzeczy przewoziłem i jeszcze nikt mnie nie kontrolował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Więc właśnie jesteś namierzany.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2013-11-28 14:40:41

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na mnie zawsze krzywo patrzą, widocznie nie pasuję do otoczenia. W zeszłym roku często spałem w WWA w Hyacie a tam to dopiero się wyróżniałem Na recepcji myśleli, że zabłądziłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
mdma85
Nawet o tym nie wiedziałem Właśnie teraz czytam, że w 2004 została zakazana. Brałem dwa razy do Francji i był luz. Jak mają się gdzieś doj**ać to najbardziej prawdopodobne, że w Polsce


?

http://www.guide-proteines.org/creatine/mythes-creatine/statut-creatine-france.html

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2013-11-28 19:53:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 870
Po francusku :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dylemat

Następny temat

Alergia na białko mleka krowiego, jajka.- Odrzywki wchodzą w grę?

WHEY premium