SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wytryski w życiu mężczyzny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
A o co chodzi w tym ze przeciętny mężczyzna dożywa 70 lat ? Chłopie włącz mózg .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 109 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2712
michalp25
To w takim razie jak nie ma limitu wytrysków, to kto mi wytłumaczy o co chodzi w tym zdaniu "w całym życiu przeciętny mężczyzna ma około 7200 wytrysków" ?Dodam, że to nie tylko na jednej stronie jest to napisane


Tyle statystycznie spuszcza się gosciu w swoim życiu. Co w tym niezrozumiałego?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 418 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3621
flex1976
A o co chodzi w tym ze przeciętny mężczyzna dożywa 70 lat ? Chłopie włącz mózg .

Ale jak mężczyzna produkuje nasienie przez całe życie, to jak piszą że przeciętny mężczyzna ma 7200 wytrysków to znaczy jakby to był limit po którym sperma przestaje być produkowana, to jest niejasne dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 74 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 7192
Mężczyzna w ciągu życia ma około 7200 wytrysków, co daje 13 litrów spermy.

Przecież w tym zdaniu nie chodzi o limit tylko o to ile razy w ciągu życia przeciętny mężczyzna miał wytrysk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 418 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3621
Dmn100
Mężczyzna w ciągu życia ma około 7200 wytrysków, co daje 13 litrów spermy.

Przecież w tym zdaniu nie chodzi o limit tylko o to ile razy w ciągu życia przeciętny mężczyzna miał wytrysk.


A wreszcie zrozumiałem.. Czyli to chodziło im o to, że 7200 wytrysków to szacunkowo ma przeciętny meżczyzna, za przykład podobny można wziąć np. to, że średnio mężczyzna i kobieta całują się w ciągu życia łącznie 14 dni? Czyli że po prostu się tyle czasu łącznie całują szacunkowo, 14 dób to nie jest limit, że wtedy nie będzie możliwości całowania się :D Czyli tak samo jest w przypadku wytrysków? Ja źle zrozumiałem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 59 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1968
Brak słów na autora postu ..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 418 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3621
Robercik90
Brak słów na autora postu ..

Ten post był dla żartu :D Na tej kwarantannie różne pomysły przychodzą do głowy... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
Tak oczywiście . Zaraz ban poleci dla żartu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 418 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3621
flex1976
Tak oczywiście . Zaraz ban poleci dla żartu .

Niee tylko nie to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Kiedyś czytałem że w Rzymie wierzono że facet 200x i off więc starannie wybierano z kim / kiedy robić akcje. Nie to co teraz
3

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Golenie miejsc intymnych u mężczyzny

Następny temat

GINEKOMASTIA POMOCY :(

WHEY premium