SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyskok na siłowni- Jak ?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2898
A co to znaczy wykonywać ćwiczenia dynamicznie ?? ;/ chodzi o to, zeby nie było żadnych "rwanych" ruchów, tylko wszystko w pełnym zasięgu i w pełnej kontroli ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
finder! nie wierze!

budowa wyskoku jest w sumie dosc zlozona, nie mozna caly rok katowac nog w ten sam sposob

Zmieniony przez - Pavlo w dniu 2006-12-23 20:34:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
probowalem kiedys roznych programow do poprawy wyskoku ale najczescie za kazdym razem kocznylo sie tym sammym bolem kolan ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
rowniez mialem slabe kolana, wówczas wszedłem pod sztange z asystą glukozaminy, opanowałem dobrze technike i zaczalem nakladac coraz wieksze obciazenia co doprowadzilo do wzmocnienia kolan co mnie wtedy nie mało ucieszyło Wiec jezeli nie masz jakis groznych zaburzen w stawach (potwierdzonych przez lekarza) to bym jednak probowal w ten sposob wzmocnic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 182 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7592
mi tez sztanga wzmocnila kolana ;)
rosadny ciezar plus dobra technika > silne kolona
nie stosowalem glukozaminy( mam pozytywne zdanie na jej temat)
do tego robilem dod cwiczenia na wzmocnienie przykolanowych miesni i sciegien
wszystko raem dalo oczekiwany rezultat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
j/w bałem sie o kolana przed siłownią a jak sie okazało tylko pomogła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 182 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7592
co do wstawow itp warto przeczytac art WODYN'a bardzo ciekawy tylko trzeba strasznie duzo wiedzy zeby przez pomylke sobie nie zaszkodzic:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 782
Ja bym proponował podrzut i rwanie! tak podnoszenie ciężarów, tylko trzeba się najpierw nauczyć techniki

Peace

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
i masz racje :) podrzut i rwanie to dobre cwiczenie z tym ze i tak bym je wstawial jako dodatkowe, skupiajac sie na przysiadzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 782
Tak Pavlo, o przysiadzie i wspięciu na palce nie możemy zapominać.Ale właśnie rwanie i podrzut robią różnicę in plus jeśli mimo treningu z przysiadem itp już nie możesz wyżej wyskoczyć, PEACE

Peace

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hala - otwarty stadion

Następny temat

filmy instruktazowe

WHEY premium