SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyrabianie rzeźby

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1343
Cześć,
Mam do was pytanie odnośnie odżywek.
A mianowicie :
1. Lepiej zakupić białko czy białko serwatkowe ? Gdyż mam dylemat pomiędzy:
https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_WPC_Protein_ECONO_v2-opis26459.html
https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html
2. Czy białko w zupełności wystarczy na przyrost masy mięśniowej ?
Co polecacie taniego co można łączyć w szejkerze z białkiem na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, oczywiście wiem, że trzeba rzucić puste węglowodany w kąt :)
3. Przy mojej wadze ciężko jest spożywać stosowną ilość białka na moją masę ciała. Dlatego też nie wiem czy można pić oddzielnie jajka lub dodać do szejkera przed treningiem ( 3-5 jajek ). Waga 75 kg .
4. Czy znajdę coś w miarę naturalnego w rozsądnej cenie 30-50 zł ze spalaczy tłuszczu i czy mają one jakieś negatywne właściwości ?
Mam na myśli coś co pozwoli mi dostrzec mięśnie szybciej, lecz nie kosztem zdrowia :) . Wzrost około 185 cm, waga 73 kg.

Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc :)

P.S Jeśli nazwa tematu jest zła to proszę poprawić, gdyż nie mam takiej możliwości poprzez edycję.

Zmieniony przez - Salvien w dniu 2013-08-10 00:55:53

Zmieniony przez - Salvien w dniu 2013-08-10 00:57:05
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Obydwa te białka to WPC - białka serwatkowe, czyli te DOBRE! Lepiej kup to w zielonym, droższe, ma więcej gram białka w porcji.

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
1. białko czy białko serwatkowe ???? - oba produkty to WPC
bierz Plusa IMO
2. samo białko nie wystarczy na budowę masy mięśniowej - ww i tłuszcze też są ważne

WPC trochę wspomoże odchudzanie ale nie spodziewaj się fajerwerków

3. nie ważysz tak dużo - spokojnie z jedzenia byś dostarczył wszystkiego - jakbyś tylko chciał


4. skup się lepiej na diecie i treningu, spalacze same nic nie zrobią - a mięśnia zobaczysz jak będziesz go miał im więcej tym szybciej

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1343
Oczywiście, kiedyś myślałem inaczej, ludzie pisali, że tłuszcze to największe zło. Oczywiście trzeba wiedzieć jaki tłuszcz, a mianowicie ich nigdy nie za wiele :)
Mam zamiar kupić mini atlas, coś w tym stylu : http://allegro.pl/mini-atlas-lawka-prosta-skosna-modlitewnik-i3438352061.html
Zależy mi na skośnej pozycji do klatki piersiowej, co sądzicie ?
Białko też uzupełniamy w dzień kiedy nie ćwiczymy ?

Zmieniony przez - Salvien w dniu 2013-08-10 13:37:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
w dzien kiedy nie cwiczymy tez uzupelniamy - ale musisz wiedziec czego ile brakuje w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1343
Rozumiem, oczywiście wszystko będę dzisiaj lub jutro liczył/sprawdzał.
Czy odżywkę białkową / serwatkę lepiej pić po treningu czy w trakcie też można ?
Jeśli ćwiczę raz w ciągu dnia i mam większe zapotrzebowanie niż np 33 g na porcje to mogę dodać jej więcej czy lepiej dodać np jajo kurze ?
Mam również pytanie, gdyż podobno w żółtku też jest wiele substancji w tym białko, które są pomocne przy ćwiczeniach etc. Jak sądzicie ?

Zmieniony przez - Salvien w dniu 2013-08-10 23:11:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Jeśli chodzi o zółtko to okołotreningowo unikałbym gdyż lepiej wtedy spożyć białko + węgle, a tłuszcze w ciągu dnia. Białko (nie serwatkę bo to pozostałość po twarogu która ma 1% białka) pij po treningu najlepiej w połączeniu z węglowodanami o wysokim IG, np. może być banan (najprostszy sposób). Białko możesz pić 3 razy dziennie, ale lepiej uzupełniać je jedzeniem, bardziej bym się skupił na diecie a potem dopiero liczył ile muszę tego białka wypić.

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
serwatka ma 11-13% białka.. reszta to laktoza = shit

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Serwatka ta z twarogu?

Zmieniony przez - mb41 w dniu 2013-08-11 14:19:14

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
tzw sweet whey mam na myśli

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Aaaa no to inna sytuacja, ja tu myślę o takiej w płynie od razu "od rolnika"

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1343
Czyli lepiej kupić białko w niebieskim opakowaniu, a serwatkowe w zielonym ( plus ) sobie odpuścić ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie produkty ?

Następny temat

Odżywki

WHEY premium