SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wypalenie emocjonalne a sterydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4239
Siema, tak jak w temacie doszedłem do stanu nic nie robienia, aby czas zleciał zero motywacji jak i radości z przeżyć, brak chęci na imprezowanie jak i inne.Czasem po wypiciu kilku głębszych jest tesknota za latami młodości ( mam 29) i akcjami jakie były kiedyś. Zastanawiam się czy to już taki wiek czy mam jakieś zaburzenia bo tęsknię za '' burzą hormonów '' z przed lat.Obecnie jakiekolwiek jazdy na quadach, skutery wodne jak i inne sposoby spęfdzania czasu nic nie cieszą i wydają się nudne.Można to nadrobić uzupełnieniem hormonów? :) Dodam że nie mam żadnej deprechy i nie tnę sobie rąk
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Zrób sobie badanie testosteronu, prolaktyny i estrogenu.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ja tam nie narzekam

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
lodzianin1
ja tam nie narzekam


Bo masz od 15 lat testa 15x tyle co 18sto latek

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
Ja tam się cieszę z prostych rzeczy i jeszcze bez testa :p quady i inne zabawki są faje ale żeby na tym opierać szczęście to niewypał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19751
mam podobnie bez testosteronu sprawa jest prosta przybij testa i ciesz sie zyciem ;)

wiedziec, miec odwage, czynic i milczec

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19751
ale tak na powaznie szukaj przyczyny tego stanu w sobie zaden kurza twarz koks w tym nie pomoze czlowieku

wiedziec, miec odwage, czynic i milczec

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
Nie no, na poważnie to w pewnym wieku takie zabawki już nie bawią jak kiedyś, nie ma tej euforii. Ale żeby totalny brak motywacji to też nie dobrze. Kiedy zszedłeś z bomby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze zacząłeś doroslec i cie inne rzeczy zaczna cieszyc w koncu karzdego to dopada nie mysl ze do konca zycia bedziesz mial 18 lat. a co do wspominek przypomnij sobie dziadka czy ojac :) jak mowił "wiesz jak byłem młody" haha pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
zależy wszystko od wielu innych czynników stres,finanse,udane życie prywatne itd

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w pierwszym cyklu na clenie

Następny temat

Pierwszy cykl z metanabolem 2 wersje - proszę o pomoc w wyborze.

WHEY premium