SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki po ostarynie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 80
Krzychu a dorzucić do tego turanabol?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 80
I osta nie będzie solo tylko z dhea i Mk 677 na razie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
Tura też dodatkowo przyblokuje ,bez testa będzie słabo
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Edwarf

Krzychu a dorzucić do tego turanabol?


Z Turką jak Łodzianin pisze . Powiększysz bloka, jest to środek ktory nie aromatyzuje. Nie podbije Ci estradiolu i ze stawami będzie jeszcze gorzej. Dla CB najzdrowszd wyjście to hcg lub teść I hcg. Tak czy inaczej wyniki masz takie, że hcg i sermy musisz na odblok organizować.
Inna sprawa z tym dhea. Nie wiem ocb? Po 20 latach znów reklama w tv leci? Ten prohormon ma marginalne znaczenie i nie ma co pokladac nadziei w tym że test Ci po nim podskoczy.


Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 20.03.2019 09:39:19
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 80
Okk, hcg pójdzie teraz, a w maju test,po wszystkim tamoxifen,tylko mam jakąś obawę przed pierwszą iniekcja nawet ta z hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 80
Jest sens bicia hcg ogolnie jak naturalnie mam niskie testo i estro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 80
W sensie jako terapia taka że robię sobie 3 miesiące na hcg co pol roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Edwarf
Jest sens bicia hcg ogolnie jak naturalnie mam niskie testo i estro


Podbijesz te hormony, ale to nie zabawa już, ani nie suple. Na chłodno to IMO powinieneś skończyć to co założyłem teraz, a nad takimi terapiami to pomyśleć może miesiąc po odbloku i dokładnym przdbadaniu się. Injekcja z hcg to żadna sztuka.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 80
Domyślam się że nic specjalnego insulinowka zrobić, ale wiadomo pierwszy raz? Jakieś rady? Podobno się robi ciepło w jadrach i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Edwarf
Domyślam się że nic specjalnego insulinowka zrobić, ale wiadomo pierwszy raz? Jakieś rady? Podobno się robi ciepło w jadrach i tyle

Kolego tylko ty czasem w jadra nie dawaj Rozrabiasz proszek z dolaczana sola fizjologiczna naciagasz sobie do insulinowki. W 1ml otrzymanego roztworu masz 5000jm. Zalozmy ze bedziesz bil po 1250jm co trzeci dzien. Nabierasz 1/4ml roztworu, czyli 10jm na insulinowce. Chwytasz faldke skory na brzuchu i zdecydowanym ruchem wbijasz i dociskasz tlok. Czasami to w ogole nic nie czuc. A co do odczuc w jajcach to czasami jak wbije 2500jm to mam takie jak juz pare razy pisalem uczucie musowania w torbie (jakby sie aspiryna rozpuszczala). Jak testowalem pale ilosci to w ogole brak odczuc.
1

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania po cyklu

Następny temat

Cykl bold tesc i tren

WHEY premium