SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki konkursu za styczen !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
EHHH dobra chciałem coś dłuższego napisać ale czuje że jak podejme temat to znowu dojdziemy do 100 wypowiedzi a i tak nic pożytecznego z tego nie wyniknie

więc kończe temat z mojej strony
pozdrawiam

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Byku zgadza sie, bo poprostu nie ma o co sie klocic.

Rowniez pozdrawiam :)

Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-02-12 23:58:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
muka

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
Oj, a ja juz niw wiem co na ten temat mysle!!
Ale pomysl Mc nie jest taki zly....a tym bardziej, ze nie wiemy jaki plan ma Olimp!! :)

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
te Wasze konkursy co miesiac bardziej sie staczaja, chlopaki kogo wy wybieracie!
...
Napisał(a)
Usunięty przez Danone za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Wybieramy osoby, które mieszczą się w określonej liczbie miejsc i spełniają kryteria.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
A ja sie niezgodze - Modzi zostali wybrani i sa modami - jak ty to widzisz MC co miesiac konkurs na modow ?? To moze prezydenta bedziemy wybierali co rok ??
Ale fakt faktem jest ze czasami modzi sie nie popisuja (i nawet neimowie o niezakwalifikowaniu mnie do konkursu , a zakwalifikowanie osob z 16 postami )
ALe chodzi mi o malo agresywna walke modo ze spamem - to jest straszne, z ciagu godziny 2 strony odpowiedzi i dotego nie na temat - tylko jakies pseudonaukowe wywody o doopie marynie, jak z tym skonczycie to bedzie RESPECT - powinno byc TEMAT -> Pytanie -> Odpowiedz (moze pare) -> End of Topic i tyle

I tak pozdro dla modow - biedni przez ta ogromna odpowiedzialnosc sa narazieni na ciagly stress - no i wkoncu i tak mnei zakfalifikowali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Giker nikt nie mowi zeby co miesiac zmieniac modow, ale raz na 3 lub 6 miesiecy mozna ;)
A co do prezydenta, to wypadaloby ich czesciej troche zmieniac, tak samo rzad ;)

Zreszta tak jak mowilem, to tylko pewien pomysl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
GiKeR pamiętaj, że to jest dział firmy OLIMP do kontaku z klientami i do pomagania Im.
Nie można wprowadzać terroryzmu w dziale, że każde pytanie czy odpowiedź nie związane z tematem będą kasowane.
Sami wiemy, kiedy trzeba, a kiedy można odpuścić.
Chodzi przede wszystkim o miłą atmosferę, a nie żeby z powodu konkursu każdy internauta bał się cokolwiek napisać, bo zostanie skasowane.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SP80

Następny temat

Do p. Ambroziaka i Szukaly - ALC

WHEY premium