SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki hormonalnych - porady

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 637

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

26

Waga

64

Wzrost

18q

Obwód ramienia

Brak informacji

Obwód klatki

Brak informacji

Obwód uda

Brak informacji

Obwód talii

Brak informacji

Staż na siłowni

Ogólny staż w życiu 5 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Dieta niskowęglowodanowa - low carb

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Jeden cykl 2 - 2,5 miesięczny opisany poniżej.

Opisz swój plan treningowy

Obecnie bez możliwości treningowych ze względu na zdrowie.

Cel cyklu

Brak

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

2016 rok od ostatniego cyklu 7 lat

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

5%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Szczupły z tendencją do chudnięcia, niski % tkanki tłuszczowej.

Stan zdrowia

Ogólny średni - w dalszej diagnostyce

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Zakolasty

PPM (podstawowa przemiana materii)

Szybka przemiana materii

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Dokładnie, ładuj kalorie napewno to jeden z powodów. Może jakiś lekarz dietetyk w takim wypadku. I może jakiś inny endokrynolog wydałby opinie odnośnie tarczycy bo to też istotne. Powodzenia i zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 990
master7711
Dokładnie, ładuj kalorie napewno to jeden z powodów. Może jakiś lekarz dietetyk w takim wypadku. I może jakiś inny endokrynolog wydałby opinie odnośnie tarczycy bo to też istotne. Powodzenia i zdrowia.


W takim razie będę ładować te kalorie na własną rękę a badania powtórzę i przeanalizuje z jakimś specjalistą hormonalne i zapewne powtórzę cukry z czasem, a te hormony czytaj; wywindowane shbg, niski testosteron wolny, estrogeny w górnej granicy normy to problem myślisz ze zbyt małej kaloryki/niedożywienia? Czyli te problemy stawowe mogłyby mieć podłoże jeszcze w czymś innym w takim razie jeżeli nie przez wyniki tych hormonów, przez subkliniczną niedoczynność tarczycy też wątpię by tak niszczały stawy że powstają w nich zmiany degeneracyjne, w kolanie miałem pękniętą łąkotka i mam zmiany zwyrodnieniowe i ogółem to wszystko jakby postępuje we wszystkich większych stawach i chrzstakach dlatego założyłem post ale fakt faktem kaloryka i niedożywienie owszem uważam że macie rację, tylko jeszcze chciałbym znaleźć podłoże tych stawów bo niestety ale utrudnia to funkcjonowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Słuchaj, ja nie jestem specjalistą, nie jestem też lekarzem. Z własnego doświadczenia i tego co czytałem moge coś tam powiedzieć. Kilka razy już w życiu redukowałem więcej niż 20kg z wagi 120 i więcej i jak byłem naturalem to po kilku miesiącach zajechałem hormony właśnie, mimo że czułem się całkiem dobrze nie licząc libido i tego typu spraw więc się zbadałem. Napewno w sprawie hormonów brak kaloryki i tkanki tłuszczowej nie pomaga. Hormony z kolej wpływają na cały organizm. I to naprawde mocno. Także ja radziłbym napewno przytyć bo 5 procentowy bf jeżeli faktycznie jest i to naturalnie to zajeżdzanie organizmu jak dla mnie. Tym bardziej jak nie dostarczasz odpowiedniej ilości jedzenia.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam pomoże ktoś dobry z matmy?

Następny temat

Sterydy a DHT

forma lato