SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badań na PH

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3589
Witam. Wiem, że powiecie, że bez teścia to był bardzo głupi pomysł, ale skoro już wynikło co wynikło to przejdę do rzeczy. Jestem na winstrolu 30mg ed (aktualnie leci drugie opakowanie) + super trenabol blackstrone labs 60mg ed (Estra-4,9,11-triene-3,17-dione (TRENAVAR) 20 mg) + od trzech dni 50 mcg novothyralu. Zrobiłem dzisiaj badania i poniżej wrzucam wyniki. Wcześniej byłem na cyklu na teściu enan 250 e3d, poszedł odblok (jakieś 3-4 miesiące temu).




Jakieś porady co robić? Od razu mówię, że wejście na teścia odpada.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170778
Prolka w normie, nie wiem czy tak ciezko to zauwazyc a zbijac chcesz,

jedyna sensowna rada, dodaj testa, chociażby 50mg propa e2d, bo to takie nie wiadomo co ten cykl,
zrobił byś resztę badan to nie było by tak wesoło jak sobie zapewne wyobrażasz

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic nam nie mowi drugie opakowanie winstrolu. Ile trwa cykl? I czy juz chcesz sie odblokowywac czy jakies pomocy chcesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3589
Około 40 dzień winka 30mg ed leci. Nie chcę kończyć cyklu, zostało mi jeszcze tabsów trenu na 7 dni i chciałem jeszcze polecieć jedno opakowanie. Najchętniej pociągnąłbym dalej ten tren i wino + t3 50mcg ed

Mam trochę obawy o gino, bo trochę dziwna klata się robi. Warto profilaktycznie zbić trochę prolaktynę cabaserem albo bromkiem?


Zmieniony przez - micszo w dniu 2018-08-16 19:24:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
ankieta dzialu obowiazuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrzuć ankiete jeszcze. A Jak samopoczucie ? No to nie kończ jeszcze, jak zacząłeś to dojedz do konca te środki i potem oblok. hcg + clom.

Powiedz mi czy te ph z blackstone działa? Bo się przymierzam do epi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3589
Działać działa. Mięcha przybywa, kable na łapach są, siła też na plus (pewnie dużo robi też wino). Libido zdecydowanie poszło w dół. Warto zbić trochę tę prolaktynę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
kamilplnk
ankieta dzialu obowiazuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3589
1. WIEK: 23
2. WAGA: 85
3. WZROST: 175
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka: 125
-udo: 58
-talia: 79
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 48
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: test enan + wino
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: redukcja/definicja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: wrzesień-styczeń test enan 250 e3d (odblok paczka cloma)
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do tycia
13. STAN ZDROWIA: raczej ok
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: łysienie (tył głowy na teściu mocno się posypał)
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
prl w normie a jakie miales przed cyklem?
test ladnie lezy i kwiczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3589
Nie robiłem niestety badań pod odbloku i to był błąd. Przed rozpoczęciem odbloku miałem teścia w w okolicach 15, prolkę i estro zbiłem przed wejściem na odblok. Poszła jedynie paczka cloma wtedy. Ogólnie problem z teściem zaczął się jakieś 4 lata temu, kiedy zaczynałem przygodę z siłownią (schudłem 30 kg w 6 miesięcy - oczywiście na sucho), ale i tak odbiło to się trochę na tym.

Ogólnie jeszcze jest problem tego typu, że prawdopodobnie mam gino/lipo. Wydaje mi się, że raczej lipo (zmieniają kształt pod wpływem temperatury itd) i bardziej przypominają lipo. Za jakiś czas pewnie udam się z tym do endo, żeby raz a porządnie ogarnąć, ale teraz skoro jestem na środkach to nie będe nic naprawiać bo to trochę mija się z celem


Zmieniony przez - micszo w dniu 2018-08-16 19:44:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69201
Treść niczym nie podniesiesz tylko syntetykiem:)
Dajesz tren+ wino to czego oczekujesz. Zaraz pewnie libido siadzie i prolka pójdzie w górę....
Kończę cykl jak już niedużo zostało albo dorzucę minimum propa typu 50mg e2d i leć dalej.
Zrób jeszcze badania alat i aspat i zobaczysz czy dawać druga pychę trenu...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po propie i gino

Następny temat

wyniki badań 7 miesiąc cyklu

WHEY premium