SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badań F-Testosteron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Witam Panowie.
Właśnie odebrałem swoje wyniki wolnego testosteronu.
F-Testosteron 9,2 Norma mężczyźni 8,9-42,5
Jestem po półrocznym offie. Nie za mało tego trochę ?
Chętnie posłucham opinii w tej sprawie. Szczególnie einwunder-a, chudziny i innych oblatanych co robili badania po dłuższym offie.
Robiłem też badania innych hormonów, tarczyca, estro, ale tam poziomy były w połowie norm.
Pzdr.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
jakiego tescia brales przed offem?

Steroids adwenture in progress.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82759 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699908
ja mam zawsze w tej granicy
od ilu lat koksujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Enan Aburaihan ale wątpię żeby tam coś było. Wcześniej miesiąc przerwy i prop wchodził - ten był elegancki. Od września 2 lata temu. Raczej lajtowo, nic przesadnie mocnego, winka, propki, metka się trafiła.



Zmieniony przez - Marqz w dniu 2009-02-12 20:01:39

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82759 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699908
szkoda że nie zrobiłeś badania przed zabraniem się za SAA
no niektórzy tak mają
jedni mają w górnej ,jedni w dolnej
ale mieścisz się w normie
stosujesz jakieś suple na podniesienie teścia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Raz tylko podjadłem bułgarskiego Tribulusa z filomagiem i zincasem, jeszcze przed koxem. g**** z tego było a co dziwne mnie akurat zablokowało.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82759 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699908
eeee tribulus to g****
spróbuj jakiegos dobrego buzera novetex albo 60oxo
axis ht też zawiera tribulusa ale też również fajne dodatki
być może tak długo Twój organizm dochodzi do siebie
estrogen badałeś?

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2009-02-12 20:09:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Tak masz w pierwszym poście i tarczycę też. Tam były wyniki w środku norm. Konkretnie TSH, FT4,FT3, estradiol, progesteron, prolaktyna.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecam novedex, 6 oxo ciezko dostepne a ten pierwszy daje rade jak cholera, co do axis to nie testowalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82759 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699908
spróbuj może teraz jakieś kombo buzer teścia + duże dawki b6
zrobisz za dwa miechy badanie i zobaczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Tzn. chce niedługo przybić teścia. Chodzi o to że czuję się tak jak przed cyklami. Domyślam się że wówczas poziom testa był podobny. I dlatego zapytałem czy nie za mało tego testa. Ja jego aktualnego poziomu nie łączę za bardzo z koxem. Być może już w wieku 26 lat ten poziom był w tych granicach. Myślałem czy może nie powienem hmmmm.....przybijać non stoper

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol Scanbech

Następny temat

WINO SOLO - WYNIKI BADAŃ POZIOMU TESTOSTERONU

WHEY premium