SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badań

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5706
1.WIEK: 28
2. WAGA: 85
3. WZROST: 184
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka: 112
-udo: 62
-talia:86
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5 lata
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: testosteron
8. TRENING: PPL
9. CEL CYKLU: masa mięśniowa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: ostatni strzal 2 tygodnie temu .
11. POZIOM BF%: nie wiem
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudniecia
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 130
-martwy ciąg: 170
-przysiad 150



Może ktoś zobaczyć te badania ?
Biłem tak zwany "olej rzepakowy" ... oststni strzał był 2 tygodnie temu a testosteron pokazuje 3... ale nie ważne proszę o zobaczenie tych wyników badań




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Jak nic się nie dzieje to jest ok, ale musisz się obserwować bo jednak to estro 2x norma, jak będzie potrzebne ari to wiesz już co potrafi zrobić z estro, bierzesz minimalne dawki i korygujesz dawkę pod siebie badaniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
co za testa biłeś?
szło jakieś ia bo masz uwalone e2?
2 tyg temu ostatnia inj i nic dalej nie bijesz ?nie podajesz?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5706
Androchem enan 250 co 2 tygodnie . Ia leciał czasem co 2 strzał 1/4 ta sama nie bije bo byłem za granicą nie wiem czy nic to dalej jak to jakaś lipa ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
250 mg testa co 14 dni? i badania zrobiłes po 2 tyg i dziwisz się takiemu wynikowi? jak się zablokowałeś i dostarczasz mniej testa niż produkowałeś i badasz go po 14 dniach to jaki chciałeś mieć wynik? uwaliłeś estro do zera dodatkowo ia kto ci podsunął taki głupi pomysł?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5706
"Znajomy" mi polecił aby tak robił. Więc co mógł byś mi teraz doradzić? Bić dalej tego androchema ? Co Tydzień? I co z ia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ia odstawka bo masz poniżej wykrywalności
znajomemu podziękuj i powiedz niech rozpisuje strategię w warcabach sportowych nie cykle z saa
zacznij bić skoro to ma być cykl tak jak powinieneś min 250 mg co 5 dni ,po 4-5 inj wbijesz testa np wieczorem i zrobisz powtórne badanie testa i estro
zadnego ia najpierw musi odbić estro bo je ubiłeś poniżej wykrywalnosci
jakie ia podawałeś?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5706
Anastazole . Mam inne pytanie co myślisz o zakończeniu cyklu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
cyklu? ty się tylko zablokowałeś cyklu nie miałeś żadnego od tego zacznijmy
zafundowałes sobie rozpierdziel w hormonach

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5706
Chcial bym to coś zakończyć odczekać z pół roku rok i zacząć jak trzeba .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
osobiście bym wskoczył teraz na normalny cykl bo wyprostować to z tego stanu zajmie ci z 2-3 miesiace ,ja bym tak zrobił
podziękuj koledze ze ci zrobił psikusa,chyba cię nie lubi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5706
Myślisz że samopoczucie się poprawi? Jak zacznę bić normalnie estro podskoczy wraz z testem ? Tak się źle czuje od 2-3 tygodni że to jest masakra . Pójdę za Twoimi radami i zCzne bić co 5 dni 250 mg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o opinie na mój odblok

Następny temat

Cykl po przerwie cel masa

WHEY premium