SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wynik badan. Czy zbić estro?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 136
witam, podpinam sie pod temat bo bez sensu zakladac kolejny o to samo. ja bije od 8 tygodni suste ( przez pierwsze 4 tygodnie bylo 500 ml, pozniej 750 ml tygodniowo) bez ia. Po pierwszej ampulce hcg. Dzisiaj odebralem wyniki badan - testosteron skoczyl mi z 22 nmol/l na 52nmol/l a estro z 75pmol/l na 715pmol/l. pewnie d****ne pytanie ale waszym zdaniem powinienem juz cos z tym estro robic? jaka dawkde ari polecacie? czy w tej sytuacji ma sens zwiekszenie dawki susty do 1000 tygodniowo ? w jakich ilosciach polaczyc suste z boldenonem?

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Jak_zbić_estrogen-t1184602-s2.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364463 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669195
Wrzuć ankietę działu .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 136
Gdzie to jest? Dane podałem w profilu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 136
WIEK:
2. WAGA: 103
3. WZROST: 185
4. WYMIARY:
-biceps: 44
-klatka: 127
-udo: 77(?)
-talia: 97
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 12 lat
6. DIETA:
-białko: ok 300-400gr
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: pierwszy, susta 4 tygodnie po 500ml, od 4 tygodni 750 ml e2d
8. TRENING: ppl
9. CEL CYKLU: dobra sylwetka, dobra kondycja, nie o rosnąć w fet
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: w trakcie pierwszego
11. POZIOM BF%: nie mam pojecia
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tucia
13. STAN ZDROWIA: kłopoty z kolanami i prawym barkiem, stwierdzone kłopoty z tarczyca, przyjmuje leki
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: lysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii): nie mam pojecia
16. WYNIKI SIŁOWE: nie robię ma ów że względu na kłopoty ze stawami
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
1 cykl i po 4 tygodniach 750 mg susty i myśl czy wejść na 1g ...
to za pol roku / rok ile będziesz bił ?

Możesz napisać jakie są widełki do badań lub je wkleić tutaj ?
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364463 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669195
Testa pewnie zbadales wolnego a nie całkowitego ?
Estro koniecznie do zbicia bo jest już w kosmosie ,zaczną się skutki uboczne

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 136
Wyniki zaraz wkleje. Czyli teścia nie zwiększać, ok. Myślałem o tym zanim dostałem wyniki - zanim zacząłem brać trochę czytałem, rozmawiałem z kumplami i wszyscy mówili, że po tesciujakos super zaje. Sie czują, odpala się 'God mode", pala cały czas stoi itp itd. Ja u siebie zauważyłem skok siły, trochę na wadze przybralem ale żeby aż tak super zajefajne się czuc i wiecznie stojącego penisa mieć to nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364463 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669195
Bo wina na pewno jest tak mocno wystrzelone estro

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958

Przy takim estro jak w ogóle dyga to się ciesz

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 136
Obiecane zdjecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Wynik testa masz dobry . Max Twojego lab jaki pokazuje to 52. Ty masz
>52 czyli powyżej 52 , ujj wie ile . Estro 3 razy norma do zbicia . Co tam masz ari ?

omerta 2

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzajemny wpływ hormonów

Następny temat

Pomoc w dobraniu środków na siłę

WHEY premium