SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wynik badan. Czy zbić estro?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94909 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Testa masz jeszcze wyżej bo masz maksa zaznaczonego labu
Estro do zbicia koniecznie
Pasowało by dorobić jeszcze prolaktynę i progesteron bo tak kosmiczne estro mogło je pociągnąć w górę,a prolka zabije libido i samopoczucie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 136
Jeszcze nic, w poniedziałek będę miał arimidex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
I ile tego testa bijesz w koncu 750 ?
Po /sr / pt po 250 ?
Czy jak Ty to bijesz ?

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 136
Co drugi dzień 250 ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 136
Od biedy na już mam clomid ale to zdaje się że nie na to :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94909 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Clomid się do tego celu nie nadaje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 136
To jak byście do tego podeszli? Jak zmienić cykl? W poniedziałek mam dostawę arimedexu i boldenon...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94909 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Tego testa to masz aż nadto bolda nie potrzebujesz teraz do niczego,cel cyklu to będzie dieta i widać po wpisie że ona lezy białka 300-400 gram ? Chcesz się na dializy wprosić ?
Ile masz lat?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 136
To dobrze, że założyłem temat. Dzięki za pomoc, mam nadzieję, że mnie naprowadzicie na właściwe tory. Ok co do wieku to 35 lat. A co z dieta? I co z estro? Nie jem chipsów, fastfood, wieprzowiny, tylko kurczaki, wołowe, ryby, kasze warzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 136
No nabiał i odżywki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzajemny wpływ hormonów

Następny temat

Pomoc w dobraniu środków na siłę

WHEY premium