SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wynik badań testosteronu po prop scantel proszę i Interpretacje wyników

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 1924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
Witam dzisiaj odebrałem wyniki badań testosteronu . Jestem w 16 tyg brania boldenonu 400mg e5d oraz 3 tydz prop 100mg ed . Prop jest firmy scantel 100mg / ml i wydaje mi się , że ma dużo mniejsze dawki niż napisali na opakowaniu w dodatku w każdej powinno byc 2ml a jest 1.8 ?! Tak jak napisałem w tytule proszę o interpretacje wyników i porównanie ze swoimi . Dodam , że jest to moja 5 kuracja dokładam do tego jeszcze wino z Desmy po każdej się odblokowywałem . Nie czuje takiego ,, pociągu " do kobiet jak np na sustanonie czy prol . W wyniku mam zwiększony 2X test nie wiem tylko co oznacza strzałka przed wynikem ?
Norma 2.8-8 wynik ^>15ng/ml ,,^" - oznacza strzałkę
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Że wynik większy niż 15ng/ml, ale zabrakło im podziałki. Może być i 20 i 60ng/ml - najlepiej rób badania w takim labolatorium co mają wolną skalę.

Zmieniony przez - neevsky w dniu 2013-06-24 13:37:20

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
dzięki za szybka odpowiedź bo myślałem , że towar trefny ;) swoja drogą martwi mnie ten kiepski pociąg chociaż cały czas jestem w gotowości ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
Mam jeszcze jedno pytanie czy to wina labolatorium w którym robiłem badania , że skala jest tylko do 15 ? Widzialem na forum , że wyniki oscyluja od 28 do 50 a tutaj tylko 15 :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2645 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10553
co to za bold ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
Brałem Alchemie i Genesis na tej kuracji cel to czysta masa mam niecałem 6 % bf . Zapomniałem dodać , że biore też t3 i clen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Zrób jeszcze estradiol i prolaktynę.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 314 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4776
jak ja robilem badania to wartosci ref byly 3-10,5ng/ml a u mnie po diagnozie bylo ze tez 15^ poprosilem zeby rozczieczyla to o ile mozna to po rozcieczeniu bylo 130, i pytala sie czy dalej rozczieczac bo to najprawdopodobniej jest ok 250, a ze nie mialem czasu to powiedzialem ze to mi wystarcza. sprawdzalem tylko sprzet :) a starsza kobieta zajmowala sie tym to mowila ze pierwszy raz taki wynik widzi i mowila ze chyba sprzet zwariował. a ja powiedzialem ze to ok bo biore lekarstwa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
,, lekarstwa " hehe ja tez biore ;) ja nie miałem takiej możliwości z ,rozcieńczaniem " ponieważ wyniki wydaja przy rejestracji chyba , że jutro się przejde jeszcze raz i zapytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 314 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4776
pewnie pomyslaly ze bezplodnosc lecze czy cos ;d
no ja bylem akurat przytym jak mi moja krew badała i wspomniala ze moze rozczieczyc to wynik bedzie bardziej prawdopodobny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
Acha czyli ja nie mam takiem możliwości bo kazali odebrać wyniki po 2 dniach więc musi wystarczyć te 15 ^
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TESC+META - proszę o pomoc w rozpisce cyklu

Następny temat

jesien

WHEY premium