SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie francuskie leżąc i problem z łokciami

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1246
Witam!

Na początku chciałbym zaznaczyć że nie miałem jakichkolwiek kontuzji związanych z łokciami, nigdy nie miałem nic złamanego itd.

Mój problem polega na tym, że podczas wyciskania francuskiego leżąc odczuwam nieprzyjemne uczucie podczas tego ćwiczenia. Nie jest to może jakiś potworny ból, tylko uczucie, jakby brakowało w łokciach "smaru". Wielkość ciężaru nie odgrywa tu jakiejkolwiek roli, ponieważ jak i przy 2,5 kg jak i przy 5 jest tak samo. Co do techniki, to bazuję na ćwiczeniach wymienionych w ATLAS'ie, i moim zdaniem wykonuję to ćwiczenie dobrze.

Czy waszym zdaniem powinienem odstawić wyciskanie francuskie i znaleźć inne ćwiczenie? Czy może coś tutaj zdziała maść na stawy?

Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 370 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18532
Sproboj przed tym cwiczeniem zrobic 2 serie rozgrzewkowe po 20 powtorzen, trzymaj lokcie wasko, powoli opuszczaj, zegnij nadgarstki. Mi osobiscie lepiej sie robi sztanga lamana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1246
Ok, dostosowałem się do Twoich zaleceń i ten "uraz" zmniejszył się umożliwiając mi trening - jeżeli jednak w następnej sesji problem się powtórzy to podbiję temat. Ale póki co - leci SOG ;) Dzięki !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki a trądzik

Następny temat

trądzik - solarka?

WHEY premium