SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystko dobrze ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
przynajmniej wiesz ze fejka nie bijesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 648
ANKIETA :

Ankieta :

1. WIEK: 24
2. WAGA: 94.6
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka: 125
-udo: 70
-talia: 88
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5
6. DIETA: Trzymam
-białko: 3,5g B/kg
-węglowodany: 4,5 W/kg
-tłuszcz: 1,5g T/kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Napisane wyzej
8. TRENING: Siłowy
9. CEL CYKLU: Sucha Masa , z lepsza definicja
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: 4 miesiace
11. POZIOM BF%: nie mam pojecia ale średni
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Tendencje do tycia dlatego jedzenia musze pilnowac
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: porost owlosnie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): srednia przemiana materi
16. WYNIKI SIŁOWE: Nie biłem nigdy rekorów bo to nie ma dla mnie sensu.Podane nizej wyniki to ciezar na jakim koncze ostatnia serie a nie max ile wycisne.
-klata: 105
-martwy ciąg: 140
-przysiad: 130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 648
Własnie wiem ze ten tesc był by potrzebny a wrecz przymusowy ale nie chcem zalac sie.Chcem zrobic sucha mase w miare lepsza definicja.

Jak sadzicie jakie najlepiej firmy wybrac , oczywiscie duzo zalezy od dilla ale jakie byscie doradzili na dzien dzisiejszy produkty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 715 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4846
Białka za dużo imo. Cykl bym walnął na Twoim miejscu z propa i winiacza. Jeśli nie masz doświadczenia do nie baw się w nandrolony solo, zrobisz sobie krzywdę.

"Gubi sam siebie ten, kto drugiego czyni potężnym,
gdyż tworzy tę potęgę zręcznością lub siłą,
a jedno i drugie budzi nieufność u tego, który stał się potężny."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 506 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2968
mysle ze twoja ankieta jest napisana na pałe
3.5g białka????????????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Cykl bardzo zły, a wyniki siłowe tragiczne na wymiary i staż.

Przybij lepiej propa z winem a będziesz zadowolony, dekę odpuść.

1-8 prop 100mg e2d
3-9 wino 50mg e2d (inj) / 30mg ed

Poza tym 2,5g białka wystarczy, resztę i tak prawdopodobnie wysrasz i Ci tylko przejdzie przez żołądek.

Zmieniony przez - sooql w dniu 2009-04-03 19:55:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 648
fakt juz nie pierwsze osoby mi to mowia ze za duzo tego białka jedna zmienie na 2,5g a wyniki siłowe zawsze słabe , sami powinniscie wiedziec ze duzo ciezary nie zawsze sa dobre wole zrobic mniejszym i dokładniej niz jakies poł ruchy ktore prowadza do kontuzji a zreszta nie o tym ten temat.

tylko kuc sie dwa razy co dwa dni .... ;/ dlatego ten prop nie zabardzo mi sie podoba tu chodz myslalem nad tym a tabsy z wina nie wchodza w gre.

Czekam na dalsze propozycje
Jakie firmy byscie polecili na dzien dzisiejszy :

-Deka
-Wistrol (inekcja)
-Prop (pytam ewentualnie)


????????

Zmieniony przez - Arni032 w dniu 2009-04-03 21:14:00

Zmieniony przez - Arni032 w dniu 2009-04-03 21:14:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
deka bez zmian-apteka, jak nie to z underów atomic, ponoć phoenix i nowa alchemia też ładnie klepią
winko-desma/zambon
prop-trstolic, alchemia,atomic,phoenix..poszukaj bo dużo ostatnio było pytań o propa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Niektórzy mieszają wino z propem w jednej pompce. Sam będę tak prawdopodobnie robił na kolejnym cyklu.

Offtop:

Aras, jak tam idzie Twoja bomba? Który tydzień już i jak wyniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
2 tygodnie na razie, póki co tylko prop+npp,wczoraj zacząłem tren, za 2 tyg winkopóki co jest ok, lepsze samopoczucie, libido w górę, wytrzymałość, kondycja na+, pompa niezła, o wynikach siłowych nie mówię, bo trening mam typowy na redukcję i znacznie obciąłem węgle więc trochę mniej energii jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl ocena uwagi poprawki

Następny temat

z czym brac winstrol?

WHEY premium