SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wpływ czynników zewnętrznych na strawność pokarmu

temat działu:

Iron Horse Series

Ilość wyświetleń tematu: 13336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56426
Dodam ważna wskazówkę dla niejadków, ekto itp (sprawdzoną na sobie)
którzy wpychają na siłę jedzenie...
jedzcie jedzenie na większych talerzach, optycznie wydaje się ze posiłek jest mniejszy...
a może być dużo większy i możemy więcej zjeść...
to naprawdę dużo daje na ekstremalnej masie >4000kcal
na redukcji też się przyda analogicznie robiąc odwrotnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 466 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33915
Ja robiłem trochę inaczej, jakieś 20-30min przed posiłkiem wypijałem napój węglowodanowo-białkowy, przez co nie zapychałem żołądka i mogłem w sumie dostarczyć dużo więcej kalorii niż z samego posiłku. Po jakimś czasie organizm się przyzwyczaił chyba i zauważyłem, że mogę normalnie znacznie więcej zjeść podczas posiłku bez żadnych problemów ze strony żołądka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
zdecydowanie lepiej jest pic taki koktajl po posilku
nie rozcienczas soku zoladkowego i enzymow trawiennych jesli wypijesz go ok 30 minut po posilku nie przed nim
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2944
Szyna nie jest wskazane spożywanie koktajlu węglowodanowo-białkowego przed posiłkiem docelowym. Takie postępowanie może się przyczynić do stłumienia uczucia głogu a w niektórych wypadkach nawet wystąpienia uczucia sytości. Gdy nie je się przez jakiś czas, zaczyna doskwierać głód i często zanim przyrządzi się posiłek potrafimy przekąsić coś chwilę wcześniej co w efekcie powoduje, że w momencie przyłączenia posiłku docelowego stwierdzamy że nie jesteśmy już głodni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Blokowanie kortyzolu?

Następny temat

Budowa masy a ćwiczenia aerobowe

forma lato