SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jabłczan - na pusty żołądek?

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
Czy branie jabłczanu kreatyny na pusty żołądek ma sens? Niejedna osoba katuje sie braniem tego specyfiku na czczo, co powoduje bóle brzucha i finalnie wizyte w wc po paru minutach od spożycia. Czy to kolejny mit, czy coś za tym przemawia?

~

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4794
powiem Ci że brałem zarówno zwykły jabłczan TCM jak i stack CP i powiem że w żadnym przypadku nie odnotowałem takich problemów to po prostu kwestia indywidualna słyszałem że jeśli ktoś ma takie problemy można zacząć od mniejszych zawek i powoli przyzwyczajać organizm ew. brać po śniadaniu ja osobiście takich problemów nie miałem tyle z mojej strony może wypowiedzą się osoby które miały takie problemy i jak sobie z nimi radziły. pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
A jak sie ma sprawa dawkowania CP, bo wszędzie różnie piszą a od jutra chciałem zacząć szamać?

~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
wiele osob twierdzi ze nie ma roznicy czy na czczo czy nawet razem z posilkiem, poczytaj troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
co mam poczytać?

~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
forum kurva a co innego, chyba nie telegazete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
Czytałem już wcześniej i hvj mi z tego (wiem, że "wiele osob twierdzi ze nie ma roznicy czy na czczo czy nawet razem z posilkiem" - właśnie dlatego założyłem ten temat, żeby ktoś, kto sie zna, a jest tu kilku takichm, sie z tym rozprawił bo podejrzewam że to jakiś kolejny mit).

~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Prosze tu masz linka do arta faftaqa gdzie opisuje właśnie ten "mit" ja osobiście zawsze biore na czczo ale jak masz problemy to rób z posiłek... poczytaj to

https://www.sfd.pl/[ART]Największe_mity_suplementacji_by_faftaq-t388231.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
Czytałem ale dzięki. Szkoda tylko, że nie wyjaśnił tej kwesti:

wchłonie się on szybciej, co jednak nie znaczy, że lepiej

(chodziło o branie kreatyny na pusty żołądek)

Dlaczego to nie znaczy, że lepiej?

~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
tzn ze moze mniejsza czesc sie wchlonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
Czyli w ogóle nie opłaca sie brać na pusty żołądek? Jeszcze takie pytanko: Jak ma sie sprawa dawkowania CP? Sądząc po składzie to praktycznie sam jabłaczn a na etykiecie (i na forum) zaleca sie mniejsze dawki niż w przypadku TCM gdzie mamy sam jabłczan. Jak mam to w końcu dawkować?

~

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Marka C.-na czym polega i co daje ladowanie tluszczami?

Następny temat

jak zminimalizowac spadek siły i miesn...

WHEY premium