SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wory pod oczami? dziwna kreska

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 126
Witam, od dłuższego czasu mam kreskę na kości policzkowej, bo wory to raczej nie są. Da się to jakoś "ukryć" ?

Zaznaczyłem tą kreskę na zdjęciu w załączniku.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Taka natura.. Albo nie dosypiasz, źle się odżywiasz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
mam podobnie, ale u mnie to kwestia przemęczenia ostatnim rokiem i sporą ilością stresu, jak to wygląda u Ciebie oraz czy powyżej tyj kreski obszar jest zaciemniony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 126
Nie, nie jest zacieniony, trudno jest zrobić temu zdjęcie, żeby było widać, ale gdy przejeżdżam palcem to jest to taka jakby dolina, rów. I w lustrze lepiej to widać z dalsza niż z bliska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
być może taka Twoja 'uroda' nie odpowiedziales na pytanie odnosnie stresu, przemeczenia, ilosci snu itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 126
Ja akurat chodzę spać dopiero jak jestem zmęczony, ziewam. Najczęściej jest to 7-8 godzin snu, ale jak się obudze to i tak czasem chce mi się dalej spać. Stresu brak, a jeśli chodzi o jedzenie to wszystkiego po trochu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sposoby na zmniejszenie stresu

Następny temat

sucha wrażliwa skóra twarz otarcia po treningu

WHEY premium