SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Worek

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 448 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3043
Witam wiem że już było takich kilka tematów ale nei znalazłem zadnego w którym by ktoś napisał ile kosztują trociny do worka bokserskiego kupione od stolarza worek takich rozmiarów http://allegro.pl/item867359520_marbo_worek_bokserski_180cm_uchwyt_gratis_new.html 

Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwycieżają w walkach życia codziennego.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 368 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6851
za przyczepę rolniczą do centralnego 200zł ;p ale trot będzie za lekki tak mi się zdaje bynajmniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16534
worek wypchaj starymi szmatami (bez skojarzen ), a na sam spod nasyp z pol wiadra piasku, azeby worek ci nie latal na wszystkie strony. trociny sa dobre, ale nie najlepsze...

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9362
u siebie w mieście dostałem za Free
to nie żaden problem
zapytałem bez problemu , mogłem sobie wybrać
ale wióry albo sypkie
wziąłem te drugie i nie żałuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 448 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3043
Chyba wykorzystam odpowiedz Bartheza ma większy staż . ale skąd wziązć taką ilosć szmat ;D

Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwycieżają w walkach życia codziennego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16534
popytaj znajomych czy nie maja na zbyciu jakichs starych swetrow itp. zawsze w rezerwie pozostaje ci skok na kontener z PCK

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
albo idz do odzieży używanej tam tanio kupisz

ps.który worek będzie cięższy ten wypchany trocinami z piachiem na dnie worka czy cały wypchany szmatami?

Zmieniony przez - koks4444 w dniu 2010-01-02 12:12:59

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16534
ten z trocinami bedzie ciezszy, ze wzgledu na duze "upchanie" ich w worku; co za tym idzie bedzie ich wiecej niz upchanych szmat, ktorych nie da sie tak "skompresowac". dodanie piasku zwiesza stabilnosc worka podczas wykonywania ruchow i tym samym zwieksza ciezar calego ustrojstwa.

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
dzięki masz soga. ja wypcham swój worek treningowy trocinami z piachem

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1153
Ja mam wypełniony szmatami i wazeliną:D Fajnie się wali (bez skojarzeń), tylko trochę lata...;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16534
"ja wypcham swój worek treningowy trocinami z piachem " no ok, tylko pamietaj, ze im wiecej piachu tym worek ciezszy i moga ci sie urwac boczne mocowania z lancuchami. jak ci spodnie na ziemie to nie bedzie juz co zbierac. daj lepiej piasek na sam spod i reszte trocin...

a co do sizareza to - ciekawy jestem w jakim celu dawales ta wazeline i ile jej musiales zuzyc. skok na stoisko z kremami w tesco musial byc

teść z oma na mecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan HST do ocenienia

Następny temat

Siłownia

WHEY premium