SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojsko 2009

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 193 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31992
Witam Panowie.

Mam taki problem, w tym roku skonczylem szkole juz prawie po maturach chce isc do wojska, (od kilku lat juz o tym mysle) tylko jest taki problem ze nie mam od***a*ej zetki, a bez tego nici.

WKU robi mnie w przyslowiowego ch** bo jak skladalem papiery w styczniu w lutym mialem dostac wykaz szkolek, mowli ze od kwietnia wchodzi 6 miesieczne szkolenie cos ala. zetka dla ludzi ktorzy chca isc do wojska.

dzownie chodze tam i slysze tylko jedno - NIE MA NIC ! BRAK PIENIEDZY!

wiec jak ktos bez zetki moze isc do wojska? jak wojsko ma miec kandytatow do sluzby jezeli nie maja oni do tego mozliwosci?

mam taka prosble do QUEBLA badz ZELESIA glownie zeby mi poradzili co i jak zrobic gdzie isc gdzie dzwonic zeby sie czegos dowiedziec o tym szkoleniu itp. oczywiscie inni jezeli chca i maja jakies info moga pisac bede wdziedzny.

chodzi mi glowie o to czy wie ktos czy sa te pobory do szkolek itp a jak nie to co zrobic zeby jakos sie o to zachaczyc...


na stronie bielskich chlopakow jest rekrutacja tylko trzeba ta zetke nieszczesna miec.

nadmienie ze bede staral sie do Gliwic w pozniejszym czasie Bielsko :)


dziekuje z gory za wszystkie madre rady. spam proponuje ograniczyc do minimum.

pozdrawiam.

jak cos to rowniez jestem pod gg :5746123 - mozna pisac nawet jak nie widoczny, na pewno odpisze :)

Zmieniony przez - Marte_NS w dniu 2009-05-07 14:41:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
śledź to co sie dzieje w tv i uzbrój się w cierpliwośc. nikt teraz nic nie powie na ten temat.

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66940
Tu nikt Ci nie pomoże ,WKU jest nie do obejścia jak oni cię nie zwerbują to nikt cie nie zwerbuje

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3


Panowie a jak to jest z kobietami w wojsku?Jak są traktowane i czy ogólnie akceptowane?Jak wygląda plan dnia,co się robi na zajęciach itp...Ja myślę od kilku lat o tym aby wstąpić do wojska ale chciałabym jakoś bliżej zapoznać się z zasadami,wiem,że liczy się przed wszystkim dyscyplina,to logiczne.Byłam nawet kiedyś w jednostce popytać o przyjęcia,to tylko mnie wyśmiali,że kobiety są za słabe i itd...no i przez to nie miałam szansy na żadne info na ten temat.Proszę o jakąś pomoc.Z góry dzięki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
po co ten obrazek?

a co do zajęć,obowiązków itp to wszystko zależy od tego na jakim stanowisku owa kobieta będzie w wojsku(po jakiej szkole itp)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
A ta fotka tak jakoś przez przypadek trafiła.Co do szkoły to skończyłam liceum i zdałam maturę z angielskiego,polskiego i geografii,żadna rewelacja no ale tak wyszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
no to z maturą są dwie opcje,albo szkoła podoficerska albo korpus szeregowych zawodowych. Obecnie w zwiazku z przejsciem na zawodowstwo dostanie się wo woja graniczy z cudem,ale mam nadzieje ze niedługo to jakoś opanują.
Dokładny opis planu dnia zajęć moze żeleś Ci napisze(bo jest wojskowym,choć to jak pisałem wcześniej zależy od jednostki w jakiej się służy),natomiast z góry Ci moge powiedzieć ze wielkiej(o ile w ogóle) taryfy ulgowej z racji płci mieć nie będziesz...
Testy sprawnosci fizycznej są troszke inne jak dla facetów,wejdź sobie na jakąkolwiek stronkę jakiejkolwiek szkoły podoficerskiej

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
O taryfie ulgowej to nawet nie myślałam bo wiem,że wojsko to dyscyplina a nie zabawa.Dzięki za info,poszukam jeszcze trochę wiadomości na innych portalach.Jeszcze raz dzięki śliczne:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6216
Panowie nie będę zakładał nowego tematu, a więc zadam tutaj pytania
1. Czy w Krakowie i okolicach są jakieś jednostki wojskowe oprócz Desnatu i Brygady Pancernej?
2. Czy w tej brygadzie pancernej są tylko czołgi? Są jakieś transportery opancerzone itp? Jak to jest pracować w czołgu?
3. Czy w okolicy Katowic są jakieś jednostki wojskowe? Jak tak to jakie?
4. Gdzie w Polsce jest jakaś jednostka z telegrafistami, transporterami opancerzoinymi i tzw Katiuszami :D ?

Dzięki wielkie za odpowiedzi z góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
hah.
gdybyś był żołnierzem nie pytałbyś o takie rzeczy... więc nim nie jesteś.
w chwili obecnej żołnierzem zawodowym zostać się nie da.
możliwość to tylko szkoła oficerska.
nijak inaczej.


Zmieniony przez - Stpierre w dniu 2009-09-19 14:33:27

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Polski szyfrant zniknął, mógł zdradzić państwo

Następny temat

Koniec prywatnego "militarnego imperium"

WHEY premium