SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Woda...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Naprawde, w tym momencie dyskusja przestala przynosic jakies pozyteczne informacje.

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja uwielbiam wode Zywiec zdroj :) Po dluzszym czasie ja juz odzwyczajilem sie od napojo, teraz uwazam ,ze napoje sa bleeee... i pije tylko zywca. A z ta nazwa nieraz jest beka w sklepie... )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 524 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2888
niestety Vandal ale nie masz racji. NAJLEPSZE SA WODY NISKOMINERALIZOWANE wiec wody mineralne jak staropolanka odpadaja. rzeczywiscie zywiecki jest dobry bo jest woda zrodlana niskomineralizowana(~ 400mg/l). nieprawda ze lepiej miec wiecej bo sie nadmiar wysika. Nadmiaru sie nie wysika tak latwo. mineraly sie osadzaja m.in. w nerkach. najlepiej jest pic wode bardzooo glebinowa, sniegowa lub deszczowa( te ostatnie niestety w dzisiejszych czesach sa czyste juz tylko na syberi. ) tak wiec kupujcie te niskomineralizowane- tak przy okazji one sa natansze bo powszechnie sie uwaza ze najlepsze wody to te, ktore nam dostarczaja mineralow (i zarazem sa najdrozsze )

cedant arma togae
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli wychodzi na to że oaza jest najtańsza ,a zarazem the best w kulturystyce.Temat uważam za zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 419 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3094
Ej dest Staropolanka to jest NTATURALNA WODA ZRÓDLANA I NISKOMINARELIZOWANA wiec ty tu piszesz???????

Nara

Pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 524 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2888
co? od kiedy staropolanka(o ile chodzi o te sama) jest niskomineralizowana?
zrodla w polanicy sa wysokomineralizowane. moze napisali ale na 5 litrowej?
bo w duzych zbiornikach mineralizacja nie moze byc duza(pewnie ja odmineralizowuja). zreszta nie wazne czy staropolanka czy dupa jasia wazne ze powinny byc niskomineralizowane.
?

cedant arma togae
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dast moze jestes aqualogiem (zarcik) ale moze faktycznie masz racje tylko jezeli mozesz to podaj mi zrodło twojej informacji bo jakos na słowo nie moge uwiwerzyc i nawet dla swojego dobra kupowałbym lepsze wody za te informacje byłbym wdzieczny siemanko





shorter your breath.. and one day closer to death
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi tam się wydaje że to co mówi Dast jest mniej więcej prawdą.POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 524 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2888
moge ci to powiedziec
pan Michał Tombak(jeden z najslynniejszych ekspertow od zdrowego zywienia itp.) tak pisal w ksiazkach i gdzies juz to slyszalem poza tym(np. od lekarza kolega mojego ojca bo ma klopoty z nerami)
niedlugo napisze artykul o zdrowym zywieniu i trybie zycia . tam to ujme dokladniej.

cedant arma togae
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki to mi wystarczy - jeszcze czy mogłbys polecic jakies wody bo ja znowu kupiłem disiaj staropolanke





shorter your breath.. and one day closer to death
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pas wyszczuplajacy

Następny temat

AB gymnic

WHEY premium