SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wlasna silownia.....

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1294 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5260
Dużo osób ma siłke zrobioną w piwnicy , i dużo osób tak trenuje nie wiem co może być wstydliwego w tym.Ja tez mam siłke w piwnicy i kupioną mamy tylko ławke,gryf.Obciążenia robi,my sami, ktos przynosi kawał żelastwa a jednego stary biezre to do roboty i wytacza za***isty talerz,nara ,pozdro

prongo------Być nie mieć------

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja "niestety" mam wszystko kupione - mam cztery ławki (różne), bramę, soownicę, tai bardzo rozbudowany atlas, masę gryfów sztangielek i obciążników itd..

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
I dlatego masz 'niestety' polmetrowe ramie:) Lucek, mozesz gdzies walnac swoje zdjecie? Zastanawiam sie jak wyglada niezawodowy kulturysta z takim ramieniem [bo o ile wiem nie startujesz w zawodach?]...

<.>> **** the Past <<.>

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaki kurna wstyd przypomnij sobie ta scenke kiedy ja (Rocky ) cwicze w starej rosyjskej stodole Czy to nie powod do dumy miec wlasna wlasnoreczna silownie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście, że nie startuje, zdjęć jako takich (tzn eksponujących umięśnienie nie robię sobie) jak byłem trochę młodszy to mnie to bawiło - teraz ćwiczę dla siebie i czuję się z tym dobrze, a łapy to wchodzą mi aż za dobrze - muszę uważać na ich rozrost


lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
ok.lucek w naszych zdjęciach czekamy na fotkę.I się nie tłumacz tylko wyslij.




Brutus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6013
Ja mam siłkę, którą zrobiłem własnoręcznie. Pospawałem ławkę tak, że ma regulowany kąt nachylenia, regulowaną wysokość stojaków, deskę pokrytą gąbką i obszytą czarną skają, można na niej też robić wyprosty nóg i zginanie nóg w leżeniu, 2 sztangi: długą i krótką, 2 sztangielki, wyciąg i 192kg obiążenia. Wszystko własnoręcznie lub z niewielką pomocą wykonane przeze mnie. Domowa siłownia to wspaniała sprawa. Polecam wszystkim, nie potrzeba dużych nakładów, wystarczy trochę pokombinować. Moja mnie prawie nic nie kosztowała, kupiłem jedynie gąbkę i skaję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18365
ja tez mam swoja silownie w piwnicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam zrobioną ławeczke,zrobioną sztange(prostą) i 2 hantle + obciążenie.
I nie musze zap*****lać w mrozie na siłownie.Puszcze sobie K44 lub Paktofonike, i jazda !!!!

To nie żaden wstyd.Inni musze latać gdzieś do miasta i płacić niezłą kase,lub pół godz. czekać aż zwolni się gryf

(nie mówie o wszystkich siłowniach.Mówie tylko o mojej znajdującej sie w moim miasteczku)

SIŁKA W DOMU TO JEST COŚ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 254 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9181
Ja tez mam wlasna silownie umieszczona w piwnicy. Jest ona strasznie mala ale we 2 z kumplem sie spokojnie miescimy. Jako drazka uzywamy rury ktora ciagnie sie przez piwnice ( pewnie od CO ), mamy jeszcze laweczke. Teraz szukam czesci aby zrobic wyciag. Z ciezarami nie mam problemu, bo moj ojciez naprawia wagi i odwaznikow mam full. Jesli szukacie czesci na laweczke lub na wyciag to radze wybrac sie na zlom tam za 0,5 l zdobylem wszystkie rurki pottrzebne mi do zrobienia laweczki - normalnie by mnie to wynioslo w sklepie ok 70zl. Wkrotce zamieszcze pare zdjec z treningu w mojej malutkiej silowni...


Pozdrawiam

...::: Pozdrawiam :::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak brac goraco - zimny prysznic?

Następny temat

Bombowe ramiona!

WHEY premium