SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wladimir Kliczko - Derek Chisora OFICJALNIE! 11 grudnia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7249

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509


Popularna witryna boxrec.com informuje, że oficjalnym rywalem Władimira Kliczko (55-3, 49 KO) został Derek Chisora (14-0, 9 KO). Brytyjski prospekt dostanie niebywałą szansę walki o mistrzostwo świata w swojej zaledwie 15 zawodowej walce. Stawką walki będą pasy IBF, IBO i WBO. Pięściarze zmierzą się 11 grudnia na terenie Niemiec.

Przybliżając sylwetkę challengera, należy wspomnieć, że urodził się on 26 lat temu w Zimbabwe. Mierzy 1.87 cm wzrostu, a jego waga waha się w granicach 110 kg. W dotychczasowej karierze pokonał m.in.: Danney’ego Williamsa (pogromca cienia Mike’a Tysona) i dwukrotnie Sama Sextona. Obecnie jest posiadaczem prestiżowego na Wyspach Brytyjskich tytułu mistrza Wspólnoty Brytyjskiej.

bokser.org

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
To samo zrobił Haye z Władymirem...

Ja jestem ciekaw co za jazda by była jakby Solis pokonal Witalija.

MAKS.Plany Adamka w chvj by poszły.

Cyrki zayebiste,koniec planu dominacji braci i pasów...

Chcę tego.

Chisora haha,dół ma.

Nawet TVP wykupiło Soliska.

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-03-06 18:19:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Stawiam na Władimira...

Przypomnę,że Chisora stoczył dwa pelne dystanse z Paulem Butlinem raz 4 rundy i drugi raz 8 rund gdy był w formie ,Sosnowski tego butlina znokautował w pierwszej rundzie...


Chaotyczny styl boksowania Chisory,bedzie pasował Władymirowi...


Bracia po kolei elimuja potencjalnych rywali Davida Haye...Przed walką z Harrisonem były ploty,że Haye zawalczy z Sosną,wzięli Sosnę,z Briggsem,wzięli briggsa,po Harrisonie i Chagaeve z Chisorą wzięli Chisore...Wszystko to ma nacelu jako jedynych potenjaclnych rywali Hayemakera co dadzą mu zarobić $$$ Zostana Kliczki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Władek szczycił wszystko razem z Vitkiem stąd ta walka. Derek nie walczył z nikim znanym oprócz Sextona. Do tego jeszcze rekord 14 wygranych i walka o mistrzostwo HW. Nic dziwnego, że ludzie przerzucają się na mma.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Wszystko to ma na celu wyeliminować jedynych potencjalnych rywali Hayemakera co dadzą mu zarobić $$$ i wtedy Zostana tylko Kliczki...


Tak powinno być bo bokser odpisał i nie mogłem edytować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 573 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4651
bardzo słaby rekord ma ten Chisora,wynik wiadomy.Tu już nie tylko siła będzie przeważać,ale i doświadczenie.

Zmieniony przez - mencel66 w dniu 2010-10-04 21:23:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Jeśli jest tak jak mówisz to faktycznie, nie dużo ich zostało. Pieniądze niesie tylko Adamek ( Haye boi się wyjść z Tomkiem), Tua, Powietkin, Solis i Valuev.
Najprawdopodobniej Vitek weźmie Tomka, a następny dla Władka będzie Powietkin. Ostatnio uciekał, ale nie można uciekać w nieskończoność. Jeśli ma trochę odwagi, powinien stanąć do walki.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 958 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17700
A ja myślę że Adamek sprawdzi obu Klitschków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Auć.

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Obecnie jest posiadaczem prestiżowego na Wyspach Brytyjskich tytułu mistrza Wspólnoty Brytyjskiej.

No to chyba tylko wg. bokser.org. Bo tu nikt czegoś takiego nie rozpoznaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3124
ja rozpoznaje bo sam mam taki pas

a co do rywali kliczkow to coraz to slabsi i mniej doswiadczeni

najpierw povietkin ktory nie ma zbyt wiele walk chociaz to tez jego wina a teraz chisora ktory ma zaledwie 14 walk...

tyson ktory w pierwszych 27 walkach zamiatal ring przeciwnikami 185x lepiej niz povietkin czy chisora i dopiero w 28 walce walczyl o mistrzostwo

bokserzy z biegiem czasu coraz rzadziej walcza haye chce konczyc kariere majac 31 lat czyli ok 25 walka na koncie povietnik z takim tepem do 30 nie dobije nigdy... kupa


kliczko przez ko w 6-9 rundzie

Zmieniony przez - Souljahh w dniu 2010-10-05 00:00:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
coraz większa komedia sie robi z tej ciężkiej. Są Kliczki i reszta. Reszta dzieli się na tych co: powinni z nimi walczyć ale się boją (Haye), chcą z nimi walczyć ale za chwile (Adamek), chca z nimi walczyć chociaż nie mają szans i bracia walczą z nimi tylko dlatego że nie mają z kim. Oczywiście w dużym uproszczeniu

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 sporty naraz

Następny temat

K-1 sparingi.

WHEY premium