SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witaminy a magnez...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 389 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3741
Witam, mam może głupie pytanie na które odpowiedź pewnie jest prosta, ale napisze je. Czy mogę sobie brac magnez i jakies multiwitaminy w tabletkach rozpuszczzalnych równocześnie czy to sobie jakoś przeszkadza i nie wolno tak. A i mając na myśli równocześnie nie mówie tu jeden po drugim tylko np. Witaminy rano a magnez na noc. Proszę o odp.

Visca el Barca!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
Mozna spokojnie brac to i to nawet razem

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 389 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3741
dzięki!

Visca el Barca!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 984
Magnez możesz brać 2 a nawet 3 razy dziennie ale z witaminami za dużo nie przesadzaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Zapewne magnez masz w formie tlenku czy węglanu wiec przyswajalnośc i tak masz bliską zeru.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 162 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6301
podłącze się do tematu:
mam noemag forte
100 mg jonow magnezu + 6 mg b6

ile max dziennie mogę wziąć? bo na opakowaniu jest napisane, że 1 tabletka dziennie.
mięśnie mi nieźle drgają. leże dzisiaj z rana i jakby mi jakiś alien się zagnieździł w ramieniu
coś jeszcze dorzucić na osłabienie?

drugie pytanie:
biorę teraz cynk na poprawę cery. czy są jakieś leki, minerały, witaminki itp. które zmniejszają wchłanianie cynku?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Agresja

Następny temat

Depilacja Golenie czy to możliwe ?

WHEY premium