SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam mam dylemat...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 473
witam mam problem bo nei wiem czy brac Nitrobolon 2 bo tak ponad miesiac temu zaczelem jesc XP i teraz juz mi sie konczy on i chcial bym sobie teraz kupic Nibolon 2 to by nie przeszkadzalo w niczym?? z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 334 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10673
mozesz brac bez problemu raczej nawet musisz dobry cykl trwa 50 dni nitrobolon 2 moze byc ja bym wziol cell pumpa ale twoje zycie twoj wybur

w zyciu 3 zeczy nie da sie zrobic
wódy przepic
roboty przerobic
baby przeruchac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm... średnie Nitro II po Xpandzie? Wziąłbym KO i pociągnął do końca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 473
to cell pump jest lepszy od nitro 2?? doradzcie bo moze lepiej bylo by cos innego kupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Knock Out!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 334 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10673
dudek ma racje jesli chodzi o KO jedna pucha 500 g akurat ci starczy braleM KO rok temu i sie nie zawiodlem CP tez dobry i taniej wychodzi pucha 450 gram

w zyciu 3 zeczy nie da sie zrobic
wódy przepic
roboty przerobic
baby przeruchac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 473
a mozna jakiegos linka do tej odzywki bo nie wiem co to za odzywa
...
Napisał(a)
Usunięty przez DUDEK za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 334 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10673

w zyciu 3 zeczy nie da sie zrobic
wódy przepic
roboty przerobic
baby przeruchac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 473
juz znalazlem ale nie wiem jak to dawkowac moze wiecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 334 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10673
SPOSÓB UŻYCIA:

1 porcja (14,15 g – 30 jednostek rozpuścić w ok. 400 ml wody ) ) dwa razy dziennie, najlepiej ok. 30min przed treningiem i 30 min przed posiłkiem zachowując ok. 7 godzinny odstęp między porcjami.
-1 porcja jeden raz dziennie najlepiej ok. 30 min przed treningiem.
Przy stosowaniu 1 porcji dobre rezultaty uzyskuje się łącząc preparat z innymi formami kreatyny(TCM- 3-5g/porcję, monohydrat 3-5 g/porcję), które w zależności od pory treningu można zastosować rano lub zaraz po treningu. dawki 2 razy dziennie

w zyciu 3 zeczy nie da sie zrobic
wódy przepic
roboty przerobic
baby przeruchac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 473
ale to musi byc ten 7 godzinny odstep?? bo kurde ja chodze na silownie gdzies ok 17-18 to jest maly problem...:/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GAINER czy BIAŁKO

Następny temat

xpand czy no shotgun

WHEY premium