SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam i proszę o pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 346
Zaczynam dopiero na tym forum nie będę owijał w bawełnę że znam się na tym czy na tym ale tak jak mówiłem zaczynam dopiero zabawę z SSA sporo się naczytałem zanim się zarejestrowałem sporo czytałem postów na SFD.(ankietę wypełnię jeszcze dziś wieczorem bo widzę ze ankieta to podstawa i zgadzam się z tym).Niektóre posty doprowadzają mnie do śmiechu ale to już moja osobista sprawa :) każdy wie o co chodzi i o jakie posty :)

Mam 19 lat ćwiczę już ponad rok oczywiście z przerwami 6 miesięcy na sucho z domowa dieta następne 6 miesięcy z odzywkami np.(animal pak,stack,mstack,gainer monster mass,no xplade i xtreme stack) powiem tam myślałem nad czym mocniejszym wiem ze będziecie mi tego odradzać bo dopiero zaczynam rozkręcać swoja zabawę i bardzo dużo zrobię na dobrej diecie i odzywkach ale czy mogą być jakieś powikłania czy są jakieś zasady że tak wcześnie nie powinno się brać SSA czy porostu można tylko po co jak sporo się zrobi na diecie i odzywkach. Wiem że morze to jest głupie pytanie bo praktycznie sam powinienem znać odpowiedz ale jestem w kropce i chciałbym waszej rady.I jakie jest potrzebne doświadczenie albo wiek żeby zacząć myśleć o SSA
Pozdrawiam =)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82748 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699835
przede wszystkim trzeba wiedzieć jak się pisze skrót

nie zaczyna się budowy od dachu tylko od fundamentów
najpierw opanuj dział odżywianie,trening,suplementację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30054
pocwicz jeszzce z rok. Saa powinno wykorzystac sie wtedy kiedy wykorzystasz 100% mozliwosci oragnizmu. A jak zaczniesz koxowac to z glowa- ta znaczy 1 srodek na 1 cykl male dawki i odblok oczywiscie. jak to wszytsko jest i masz diete to bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
stosowanie saa powinno sie odbywać stopniowo ,
na poczatek pojedyńczymi srodkamia a w dalszej kolejnosci sprawdzac ich połączenie a działanie na dany organizm
nie kazdy srodek jest dobry dla danego organizmu jedni bardziej są podatni na ich działanie a jedni mniej.

najpierw powinno sie wykorzystań max mozliwosci z organizmu na diecie i suplementach a potem myslec o dopingu
pozdro.

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 346
Dzięki za wypowiedzi flex1976 sory za pomyłkę mój błąd :) porostu inaczej myślałem i inaczej napisałem :) Tak jak mówiłem zaczynam dopiero z Saa i wasze wypowiedzi bardzo mi się przydadzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
jeden mądry który wziął sobie to do serca.

sprawdz czy działa nam dolna prawa obcja

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82748 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699835
podstawowa zasada jest taka:
o SAA można myśleć wtedy gdy już widzimy że żadne obecne czynniki tj,dieta,trening,suplementacja nie przynoszą pożądanego efekty ,nastąpiła stagnacja
SAA są po to aby przekraczać pewne bariery które naturalnie nie są do przeskoczenia
Ty narazie po dopracowaniu diety,treningu wprowadzeniu odpowiedniej suplementacji masz jeszcze długą drogę to tej bariery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 346
Dzięki Sogi poleciały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 346
Powiem tak znam paru gości którzy zaczynają dopiero zabawę żelazem ćwiczą morze miesiąc dobrze się nawet nie rozkręcili i bez żadnej diety odzywek tylko od razu Saa i udaje im się bo po cyklu wyglądają naprawdę bajecznie tylko dla mnie to trochę za łatwe rozwiązanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82748 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699835
ale oni w tym sporcie długo nie są aktywni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 346
Tez tak uważam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metka Tajlandzka..ile mg?

Następny temat

enan bold meta, winko , prop

WHEY premium