SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witaj w spamie podkarpacki chamie %-)

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 150482

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Siemanko.
Ja już trochę poczytałem ale dalej się czuje jak nowy

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Jak wejdę gdzieś na bombkę koło listopada grudnia to zaczne się w spamie udzielać

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
ale z***any po robocie jestem idę coś zjem, siadnę chwilę i na siłkę

nie ma że boli.

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Słusznie. A gdzie robisz szit?

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
budowa, załapałem się do znajomego taty co dom buduje

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
da się zarobić to cieszę zawsze lepiej to jakbym mial się opieprzać cały czas tak to zarobię coś $ i będzie na to i owo

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1769 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7394
Nowy zawsze bede ale z jakaś wiedzą właśnie gdzie ? i za ile

Mów co myślisz , rób co mówisz.
[http://www.pajacyk.pl/]

Zamiast soga > http://infobot.pl/r/1HHK 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Ja też musze się gdzieś zahaczyć

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
kto mieszka w kolbuszowej albo nie daleko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Ja nie . Spadam w teren. Elo

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklepy z odzywkami w Rzeszowie

Następny temat

Kupie obciązenie Rzeszów/okolice

WHEY premium