SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witaj w spamie podkarpacki chamie %-)

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 150411

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
ja nie śpię ale na żadne imprezy nie mam sił

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
no dobrze, to dziś bez imprezy, a co Cię tak zmęczyło ?

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
robota cały tydzień, dzisiaj nie szedłem a i tak cały dzień za domem... jedyny dobry akcent to to że sobie buty do biegania kupiłem

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
ja się wakacjuje ostro, prawie cały dzień w domu, no ale było co oglądać f1, tenis, siatkówka

jakie te buty ?

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
ja robiłem 2 tygo ostro to nie miałem kiedy sie opieprzać teraz odpocznę sobie potem nad bałtyk to też odpocznę więc poiczuję te wakację jeszcze...

a buty adidasy z tej seri clima cool

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
rozumiem

a jak budowa ? fundamenty jeszcze stoją ?

Zmieniony przez - wikt w dniu 2008-07-05 00:46:49

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
stoją stoją :) w wtorek jadę jeszcze na dniówkę rozbierać szalunki i tam pomagać i finito z budowaniem w tym roku a szkoda

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
fucha dobra ?

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
dobra to mało powiedziane , ja tam miałem dopiero życie

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
niezła płaca i browarek co 3 godzinki ?

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklepy z odzywkami w Rzeszowie

Następny temat

Kupie obciązenie Rzeszów/okolice

WHEY premium