SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wiosenny cykl na dobre mięcho. Jest jedno ale

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6657
zacznijmy od tego dlaczego nie chcesz testosteronu? to jest wazne.

na mecie jak i na kazdym towarze mi schodzi tluszcz. im wiecej laduje tym szybszy metabolizm i moge wiecej jesc bez podlania. to sa efekty brania sterydow. jak Ciebie podlewa to ja nie wiem, jak ty jesz? 200g kurczaka dziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
Odświerzę trochę.
Jakoże masa nie jest jeszcze wystarczajaca wpadłem na pomysł żeby winiaka zastąpić metą. Wiem, że ta ona może nieco zakłucić moje łapanie tytuowego "dobrego mięcha" ale co mi po winie, które w tym przypadku prawie nic nie da.
Prop będzie jednak w cyklu (w nie dużych ilościach)
Co Wy na coś w stylu:
1-7 npp 100mg e3d
1-8 prop 100mg e2d
1-5 mieczysław 25mg ed
9-12 clomid
(9-14 nolva? )

A może by mete pchnać na koniec cyklu? Ma to sens? jakieś np 4-9. Bo będzie jak zwykle. Zleje mnie na początku a później już nic. Z drugiej jednak strony po co mam być zlany na końcówce cyklu (albo inaczej - po co w ogóle mam być zlany).
Dodanie mety i propa ma za zadanie dodania trochę masy.
Tylko dietkę chciał bym docisnąć taką "mniej przyjemną" czyli jakieś:
2,5-3g białka na kgmc
max 3g węgli / kgmc
0,5-1g tłuszczu / kgmc
Do tego dużo aerobów (czas neidługo wznowić treningi SW i czasami w kosza dla przyjemnosci pograć ;) ).
Wyżyje na tym? :)

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
Nikt nic ??
No wiecie co?
edit
I czym przyblokujemy retencje wody? Mam tak, że meta czego bym nie robił to ciągnie mi wody 9stąd bardzo szybkie przyrosty wagi u mnie). Co doradzicie do tego cyklu?
Nie badźcie samoluby

Zmieniony przez - ALPAq w dniu 2011-01-25 12:43:47

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
wiem od paru doswiadczonych w temacie osób że nie warto kończyć cyklu meta, nawet Łukasz K. wypowiadał się kiedyś o tym na forum. Moja propozycja:

1-4 meta
1-8 prop
5-9 masteron lub oxa

można by było też clen dorzucić przez cały czas, ograniczy troche zalewanie przy mecie.

Zmieniony przez - SebaWlkp w dniu 2011-01-25 13:55:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
Clen? Czy to aby nie przesada? Nie lepiej pomyślec nad nolva albo provi? Jestem raczej szczupły. Nie chce tlyko zeby zlało.
NPP już mam więc zostaje w cyklu
No ok więc olewam dziwne myśli z metą na koniec.

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
opcjonalnie z tym clenem pisałem, ja wole go wrzucić zamiast nolvy na której mam libido w dupie i samopoczucie do bani. Co do cyklu to mozesz wrzucic to npp przez pierwsze 6 tyg równolegle z tym co rozpisałem. a co do zalewania to juz jest kwestia tylko i wyłącznie michy moim zdaniem, nawet na antku mozna suchą mase robić jeśli sie nie je śmieci, pilnuje tłuszczy i węgli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
Michy na pewno ale i uwarunkowań genetycznych.
To czekam jeszcze na podpowiedzi co lepsze będzie na blokowanie retencji. I czy taka dieta pozbawiona pączków, golonek, kurczaka z rożna i innych pyszności będzie OK (mówię o proporcjach, które wyżej napisałem). I co by tu zrobić żeby po odstawieniu mety nie usiadł cykl w tym wypadku?

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
tez mnie irytuje testosteron

passenger6 tu zazwyczaj nie chdozi o podlanie na ciele tylko tak jak np w moim przypadku twarz nabiera nienaturalnego wygladu(nie do zaakceptowania) i teraz sa dwa wyjscia albo dodac ia typu letrozole lub aromasin albo robic kuracje bez testosteronu. Dieta nie ma nic do rzeczy, ten sam efekt wystepuje zarowno na CKD(0 wegli) jak i na low carb czy typowej wysokoweglowodanowej z duzym dodatnim bilansem - czyli jak widac nie w jedzeniu jest rzecz, ciagnie wode i chooy - nie poradzisz nic. Mnie to osobiscie w.k.u.r.wia

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
Michy na pewno ale i uwarunkowań genetycznych.
To czekam jeszcze na podpowiedzi co lepsze będzie na blokowanie retencji. I czy taka dieta pozbawiona pączków, golonek, kurczaka z rożna i innych pyszności będzie OK (mówię o proporcjach, które wyżej napisałem). I co by tu zrobić żeby po odstawieniu mety nie usiadł cykl w tym wypadku? Mete chcę dodać tylko po to by pomogła złapać ten dodatkowy kilogram - dwa ;) 4 tygodnie ? nie 5 ?

edit
Gibon - no amsz trochę racji. O to mi trochę chodziło. Chodź nie chciałem eliminować testa z cyklu przez retencje. Nie o to chodziło.
Prop bedzie jednak i już.

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
twarz nabiera nienaturalnego wygladu

zalezy jak kto sobie definiuje ten nienaturalny wygląd, dla mnie to np jest przerost szczęki tak często widoczny na pro zawodnikach spowodowany peptydami itd niżli samym testosteronem, mnie teść np postarza, mimo ze mam ledwo 23 lata spotkałem się z opiniami ze wyglądam na 30 itd, strach pomyśleć co to będzie w wieku 30paru heh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Epi + H-drol

Następny temat

Choroba a cykl

WHEY premium