SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol dla dziewczyny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23
Mam dziwne pytanie i nie wiem, gdzie się z tym zwrócić.

otórz mój kolega ostatnio powiedział mi, że znalazł super środek na schudnięcie dla mnie! że od zawsze chciałam schudnąć to się zainteresowałam. Nie mam pojęcia o takich środkach, wiec moze ktoś tutaj mógłby mi pomóc??

Dokładnie chodzi o Winstrol w tabletkach. Ponoć świetny na spalenie tłuszczu itp. ale nie moge niczego znaleść w necie o tym jak działa na młode dziewczyny. mam dopiero 20 lat i nie chce wyglądać jak facet..

Czy mógłby mi ktoś coś poradzić??

Btw. nie wiem, czy wybrałam dobre miejsce, żeby o to pytać, z góry przepraszam

kanka! ^^
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Ja bym kijem nie dotknal reki takiej, co dopiero mowiac o dojsciu do lechtaczki.

Kobieta to ma byc kobieta a nie chlop/potwor.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-05-09 17:51:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94908 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
nie ,nie jest to środek na schudnięcia stanowczo,winstrol nie ma właściwości spalających tłuszcz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23
wiec co moge osiągnąć stosując ten środek?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 1 regulaminu
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94908 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
masz drugi temat w dziale Ladies tam ci pomogą.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 559 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8409
Jak dla Cb dziewczyno to l karnityna itp. Po sterydach i prohormonach możesz jeszcze bardziej przytyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
akurat przy umiejętnym stosowaniu winka tycie raczej nie grozi, ale co do chudnięcia to jak łodzianin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
prq91, wez sie nie wypowiadaj prosze, bo rece opadaja:P:P:P

A do autorki, po pierwsze - podstawowa zasada tego dzialu jest to, ze zadajac pytanie wklejasz swoja ankiete z obowiazkowa fotka swojej osoby;)

A co sie tyczy pytania, to powiedz, zeby kolega sie w glowe puknal. Ty z tego co widac nie masz za duzo pojecia o diecie i treningu, a chcesz myslec o steroidach?? Wybij to sobie natychmiast z glowy, zapomnij o dopingu i skorzystaj z rady, ktora juz ktos tu zapodal, a mianowicie - udaj sie do dzialu Lejdies - tam obcykane w temacie panie pomoga Ci z Twoim problemem i dokladnie powiedza jak mozesz szybko, skutecznie i przede wszystkim zdrowo, zrzucic kilka kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 505 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34972
można pokusić się o stwierdzenie, że biorąc winstrol w tabletkach po jakichś 2 tygodniach zaczniesz wyglądać jak modelka. tylko pamiętaj, żeby Twoje racje żywieniowe ograniczały się do jogurtu (naturalnego) i jabłek. efekt gwarantowany.

a na poważnie to nie ma na rynku - i chyba prędko nie będzie - preparatów, odżywek, suplementów czy sterydów które zastąpią ciężką, długoletnią pracę nad sylwetką wraz z odpowiednią dietą.
cudów nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 698 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6249
Poza tym od przyjmowania sterydów może Ci nieodwracalnie rozrosnąć się łechtaczka oraz pojawić się mogą meskie trzeciorzędowe cechy płciowe

Wołają na mnie trójnóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
już nie przesadzajcie, że kobieta jak sięgnie po doping to stanie się odrazu facetem i to może z k*tasem na czole, doping w damskim sporcie jest tak samo popularny jak w męskim, tylko dawki inne, a nie sądze byście uznali, że czołowe fitnesski wyglądają jak faceci, w tym konkretnym przypadku rozbija się o to, że winstrol nie jest na spalanie fatu, ale nie demonizujcie tak odrazu, że niewiadomo jaki mutant z kobiety się zrobi,t o tak jakby powiedzieć, że jak facet weźmie koks i mu estro podbije to odrazu się w kobietę zamieni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clen genezy czy z scantel?

Następny temat

Testoviron VS Enan z Unigenu

WHEY premium