SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol depot fake i real

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3333


Wpadło mi w ręce winkocktóre obecnie jest dostepne i porównałem je z orginałem zakupionym ponad rok temu.
Fiolki po prawej stronie REAL.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Welters dobrze piszesz lepszego winka nie ma nawet jak desma jest produkcji polskiej chodzi o stężenie i sterylność przede wszystkim mam.
Koksik lepszego winka nie dostaniesz ja mam na 6 tygodni muszę jeszcze dokupić żeby winko depot szło 8 tygodni, drogo wychoodzi ale możliwosć poważnego ropnia jeskłoniło mnie do tego winka niż innych ug miały isć tabsy o 150% wyszły by mnie taniej ale się rozmyśliłwm.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3333


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3333


3. REAL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3333


4 FAKE I REAL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3333


5. FAKE i REAL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3333


6. Opakowania REAL i FAKE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955


wdług mnie ten z ciemniejszym nadrukiem to org
na tym foto fake

Zmieniony przez - MACIEJA21 w dniu 2011-03-27 13:59:04

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3333
to według Ciebie a ja wiem co mam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 225 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3469
mam pytanie .czy w srodku na opakowaniu macie logo firmy ktora drukuje te opakowania (CARTONPLEX)???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90
dlatego po co sie bawic z takie winko , skoro aktualnie jest takie same sprawdzone z alphy , gdzie puki co nie ma podrubek .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3333
na oby dwu opakowaniach jest logo cartonplexu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sustanon 250 Malay Tiger

Następny temat

Metanabol, pochodzenie?

WHEY premium