SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol + T3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1410

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Waga

96,5

Wzrost

184

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

110

Obwód uda

48

Obwód talii

96

Staż na siłowni

1rok

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

200

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1

Opisz swój plan treningowy

Fbw

Cel cyklu

Redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

6miesięcy

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

20%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Endomorfik

Stan zdrowia

Bardzo Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

Ciężka

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klatka 80 martwy 110 przysiad 85
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 434
Witam mam pytanie jak dawkować Winstrol FIRMA: Alpha-Pharma + T3 , jakie dawki przy redukcji ważę 96,5kg 20% tkanki tłuszczowej ostatnio mialem spora przerwe ale juz wrocilem do treningow ponieważ mialem wybity bark ćwicze już 3 miechy a nie bylo mnie na silowni okolo 2miesięcy . Podacie mi konkretne stosowanie, na siłownie chodze z rana około 6;30 zaczynam trening do 9;00. Plan mam dieta jest wszystko okej tylko jak to ułożyć dawkowanie. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94454 Napisanych postów 364385 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668978
winstrol to nie spalacz,kolojna sprawa winstrol po kontuzji stawu to strzała w kolano.Zredukuj najpierw ten pas i dopiero potem mysl o saa.T-3 nic z ciebie chłopie nie zostanie,mięśni masz prawie zero po tym cyklu bedziesz wyglądał jak 12 letni chłopaszek.Diety nie masz,nie tędy droga

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 434
A clenbuterol mam bałkana obecnie , co moge zdziałać z winem ? Czyli od czego zacząć. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 434
A i co do diety to diete mam ułożoną z 2400kac,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94454 Napisanych postów 364385 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668978
od diety i aero,lato za pasem i jak zwykle 100 tematów o winie zobacz co sie dziej na forum.Każdy powtarza że wino cię wyrzeźbi,nie nie wyrzeźbi cię !!wino tak nie działa !! to nie termogenik!! ułóż dietę,kręż aero i kup jakiś spalacz na początek i tyle.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
Widzac po ankiecie male doswiadczenie masz z silownia :) diety nie ma wyniki silowe bardzo slabe dobry spalacz wystarczy :) a wino jak juz mowili to nie spalacz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 434
OK dzieki pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
a czuje ze i tak to wino wp******i :D

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 434
Nie czaje ;) czyli tak czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 434
Ja jednak pójdę w suplementacje :) pozniej jakis cykl jak z fatu zlece ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94454 Napisanych postów 364385 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668978
bardzo dobra decyzja

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy wlaczyc clenbuterol ?

Następny temat

Dylemat - jak podzielić 750 mg enana

WHEY premium