SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wino i Kulszowy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 342
Cześć.
Chciał bym prosić was o radę, wiem że nie mam abonamentu itd. ale licze na to że mi pomożecie.
A dokładnie mam dwie sprawy:
1. Mam dwa opakowania winka z La Pharmy (Tabletki) i według pierwotnego planu miałem łykać 30mg ED ale zacząłem się grubo zastanawiać czy nie lepiej zmniejszyc dawke do 20 mg ED. Co Wy na to ??
2. Do tej pory miałem "pielęgniarke" która kłuła mnie w tyłek, niestety z pewnych względów jest to już nie możliwe i bede zmuszony kłuć się sam w udo. Trochę się lękam żeby przy okazji atakowania uda nie przyatakować nerwu kulszowego bo to by sie mogło skończyć nie fajnie. Jakieś pomocne rady ??
Pozdrawiam

Maszeruj Albo Giń

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Do każdej tablety weź sobie 2 tabletki syli słabszego, jak odczujesz dyskomfort jakiś to bierz mocniejszy - przynajmniej ja bhym tak zrobił.

Raczej mało możliwe żebyś walnął w kość - ale w sumie nie wiem za bardzo "co by było gdyby" więc się nie wypowiadam.

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 491 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 68534
Aby wiedzieć czy 20 mg styka, musialbym wiedzieć - na co?, po co?, dla czego?, dla kogo? i z czym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
a czym ty sie chcesz kloc??? przeicez masz wino w tabsach

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
a o ile sie orientuje to nerw kulszowy jest w okolicach posladkow

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 342
RELTIH :
Uwierz mi że nie jestem mydłkiem, który zaczyna dopiero tą "zabawe" mam po prostu mały dylemat i chciałem prosić o pomoc kogoś kompetentnego.
Na co ? <dziwne pytanie> Po co ? <po to po co większość chłopców w tym dziale> dlaczego ? <dlatego że taki mam kaprys> dla kogo ? <dla mnie>
z czym ? (wreszcie sensowne pytanie) <Superka i niewielkie ilości Susty>

B-50 :
Part 1 - Patrz wyżej
Part 2 - Kulszowy z tego co wiem podchodzi pod udo

Maszeruj Albo Giń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
RELTIH'owi chodzilo o twoje cele (dokladnie) ile masz za soba i co ostatnio...

udo klujesz w przednia powierzchnie a nie tyl...

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 491 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 68534
Może bardziej kompetentnym odemnie osobą bylo by latwiej ci pomóc gdybyś rozpisal ten cykl.
Dla mnie 20mg to jest za malo, ale to jest zgadywanka jak nie wiem jak ten cykl ma wyglądać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1121 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22018
to wal sam sobie w poślad łątwo szybko i przyjemnie mi sie jakos udaje i lepiej niz w bark bo mozna uzywac obu rąk

stajes sobie prosto zsoowasz majty i ciach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
chudzi daja rade

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10095
To zalezy od organizmu, od cykli jakie miales i jakie dawki pobierales no i ile wazysz. Jesli wczesniej nie przesadzales z dawkami i organizm dobrze reagowal na stery to mysle ze 20mg styknie. Bralem te same wino i do 20mg bylo dobrze. Zwiekszylem na 30mg i z***alem sprawe. Ale np dla kogos innego dawka 20mg moze byc stanowczo za mala..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 563 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19014
testen : napisz wiecej o tym przejscu z 20mg na 30mg w jednym z postow wspomniales, ze cos sie skaszanilo - moze opisz dokladniej o co kaman ???
co do LA Pharmy E-lite pisze ze nie jest jednak taka dobra (dedukuje ze jest w niej efka)

testen : moze wiec poprostu zjadles zbyt duzo efki ?

imho 25-30mg winka ed / 5 tyg to takie optymalne minimum...

podpisy są dynamiczne :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

XPADN po cyklu

Następny temat

Czy hormony sa zdrowe ??

WHEY premium