SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wino desma i eurochem zdjecia

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2475
Ja bym miał wątpliwosci co do kota ... Rzeźbe robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
widze kot robi furore :D
tak przy okazji to jest kotka i nazywa się Bajka
a co do wina, ktos sie wypowie? desma po odstaniu ma sporo i w tej samej ilosci substancji bialej, wyglada, ze jest dobra, wino w tabsach z tego co widze po zdjeciach na forum jest inne, i w srodku tabletki nie byly w plastikowym worku - czy to znaczy, ze to juz nie jest dobry towar?

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 640 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4046
wino desma dobry zakup apteka hiszpanska ale oral wino kiepska jakos to nie jest te zagraniczne ec z ktorego kiedys każdy był zadowolony, to polskie ec jak mozesz to wymien na inny stanazolol. Desme został jest raczej dobra tylko tak z 20 amp na cykl jej potrzebujesz

Look at my description on gg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3333
desma -ok
eurochem - ok szamałem i działa
kot - i tu bym się wachał nie wygląda na persa ani syjamskiego na moje to jakiś under sam osobiście bym go nie brał. ale możesz spróbować może cię roz***ie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
Powinniscie zaopatrzyc sie w kota bo widze, ze spragnieni jestescie takiego pociesznego futrzaka :)

Desmy dokupilem jeszcze 4 opakowania i do tego 100tabsow spiropentu. Kiedy zarzuce nie wiem, byc moze dopiero na poczatek nowego roku a moze juz za miesiac. Sensowna rozpiska tez by mi sie przydala choc znalazlem ostatnio cos na forum wlasnie w tym zestawieniu.

Jak ktos chce to prosze o rozpiske:
- 100 tabsow winstrolu 10mg (byc moze fake ale i tak bede szamal)
- 15 strzałow winka
- 100tab spiropentu

;)

a to, żeby temat był podtrzymany :)














Zmieniony przez - Arcio w dniu 2009-08-11 14:08:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Desma, ok
EC, ??
Kot, wyjepka

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2475
j/w kot moze być underem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 640 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4046
desma ok
eurochem kibel
kot kibel (sory ale wole psy)

Look at my description on gg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3333
odstaw kota na 2 doby i zobacz jak się będzie zachowywał trudno powiedzieć czy kot to wy***ka na moje ma nie równy zgryz i oczy źle rozstawione i na jednym zdjęciu widać że agresywnie się zachowuje podczas robienia fotek. Myślę że kota trzeba odstawić lub wymień go na tygrysa lub pumę na pewno lepiej klepie.
Masz mało winka w strzałach dokup jeszcze minimum 3 paczki. eurochem jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5100 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35952
ten kot to coś jak króliczek b-50
sprry za ot

Codziennie budzę się większy, ale dzisiaj to już przesadziłem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Geofman Test Enan 250 mg batch no:7001

Następny temat

Unichem CYPIOBOLIN 200 org?

WHEY premium