SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winko + Prop - Ocencie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
"...Jestem juz lekko zmasowany i przyda mi sie dobra zyla ktora moge uzyska po winku..."
Zyla po winku Ci nie wyjdzie jezeli nie bedziesz mial odpowiedniej diety.
Sluchaj sie e-lita bo madrze prawi, bazowe cykle dla Ciebie sa wystarczajace.

Zmieniony przez - Aleks w dniu 2005-01-26 11:32:09

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 587 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9932
Winstrol Depot (Zambon Spain) i Testosteronum Propionate 10% (Farmadon) zamawiam od Dona a to pewne zrodlo. No wlasnie e-lite tylko dlugie estry musialbym brac przez okres dluzszy niz 6 tygodni, tak mi sie przynajmniej wydaje. A nie chce isc na cyklu na maturke :P. Zreszta to polaczenie wydaje mi sie ok bo nie chce tez nabrac wody na twarzy jak niektorzy po omce. Chyba ze macie jakies inne dobre rozwiazanie dla mnie, choc przyznam ze bardzo sie napalilem na te winstrol :).
Aleks dieta jest u mnie OK.
To moze napiszcie mi propozycje na inny cykl, rozwazajac to ze prolo wale ostatni szot 29 styczen. Pozdrawiam


Zmieniony przez - SnoOpeR w dniu 2005-01-26 11:39:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
a gdzie ci sie stary spieszy? co to za dieta? OK? rozpisz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
SnoOpeR a powiedz czy masz stagnacje na terazniejszym cyklu czy nadal rosniesz ?
Ten cykl ktory planujesz nie jest dobrym rozwiazaniem poniewaz przez najblizszy czas bedziesz sie przygotowywal do matury co powoduje stres a ten powoduje znaczne ograniczenie przyrostow.Przygotowania do matury to takze niewystarczajaca ilosc snu oraz mniej czasu poswieconego na prawidlowy trening oraz regeneracje.Dlatego sklanialbym sie abys przeciagnal terazniejszy cykl jeszcze z 2-3 tygodnie a pozniej zrobil porzadny odblok i spokojnie przygotowal sie do matury i z dobra ocena ja zdal(czego Ci zycze ) , a od wrzesnia mozesz pomyslec o nastepnym porzadnym cyklu masowym.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 587 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9932
7:30
100g platkow i 35 gram odzywki serwatkowej

10:00
4 kromki bialego chleba tostowego, ser, szynka + 2 jajka na twardo + serek wiejski z jogurtem owocowym

14:00
zupka - roznie, zazwyczja pomidorowa z kawalkami kurczaka i z ryzem

15:30
100 g ryzu + 150g piersi z kurczaka

17:00
60g gainera

w miedzyczasie ze 2 jogurty

19:00 trening
19:30 po treingu bezposrednio
70g glukozy

20:00
60g gainera + serek wiejski

21:00
jajecznica z 6 jajek lub puszka tunczyka + jogurty

22:00
35 gram odzywki serwatkowej

Dieta wyglada mniejwiecej tak, staram sie jesc duzo bialka bo mam po takiej diecie najlepsze efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 587 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9932
Aleks - przy obecnym cyklu juz idize znaczniej wolniej. Akurat o ten stres przy maturze i brak snu to sie nie boje bo po nocach to ja sie nie ucze... nie musze i mie sie nie chce :) Starcza mi czasu i na nauke i na silownie (i na leniuchowanie tez )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
jak na moje oko to bardzo malo wegli ZA MAŁO ZDECYDOWANIE.. brak zdrowych tluszczy ZDECYDOWANIE.. to nie jest dieta masowa, proponuje zabrac sie porzadnie za jedzenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 587 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9932
no zapomnialem jeszcze nsapisac ze do salaty lodowej do obiadu dodaje oliwe z oliwek :P wegli jeszcze dostarczam podajcajac czasem cos jogurty albo cos :P Ale ok zwieksze wegle o 100g. A cykl i tak zrobie i tak bo chce i wychodzi na to ze chyba ten ktory ja zaplanowalem skoro nie macie innychh propozycji. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
znowu mnie wy***ało z gg:/

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
jak chcesz konkret efekty to 5paczek ryzu dziennie, do tego surowka z oliwa i 5x40g bialka.. to takie proste
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clomid na recepte

Następny temat

Jak zapobiec, zmniejszyc zatrzymanie wody w organizmie?

WHEY premium