SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wing Tsun Sifu Dariusz Gradowski

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48904

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
RWT: już chyba mówiłem coś o tonie Twoich wypowiedzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 563
Cavior... daj nam szanse na zapoznanie sie z trescią... może kolega RWT ma jakieś celne uwagi, tylko w grzeczny sposób nie może ich wyrazić może taki ma styl... daj mu szanse

Wei wu wei moja dewizą
www.wtkungfu.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Szkoda, że ci wszyscy panowie nie widzą, że tylko swojemu stylowi (stylom?) doskonałą antyreklamę robią

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 563
true!!!!

mniej gadania wiecej roboty!!! Pax pomiedzy braćmi... pamietajcie że matka jest tylko jedna ale za to ojców jest dużo... i tak jest z WT/WC niby na początku było tylko jedno a teraz mamy tysiace jego odmian... i każdy ciągnie w swoją strone opluwając innych...Wiec sorry Cavior za wulgaryzm ale zamknąć ryja i propagować WT/WC/RWT i inne odmiany bo wszyscy na tym skorzystamy a nie nie prać brudy publicznie...bo wszyscy na tym stracimy...

Wei wu wei moja dewizą
www.wtkungfu.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez nie zdazylem przeczytac co napisal RWT, czy moglbys powtorzyc tylko innymi slowami
a moze ktos cos merytoryczni napisze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 236
Witam
W VT chi sau to chi sau, w miarę swojego rozwoju dokładasz coraz bardziej zaawansowane iterpretacje. Co do wolnego chi sau, wiesz co to jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oczywiscie ze wiem co to wolne chi sau, sam najczesciej tak cwicze, ale wg mnie sensowne jest cwiczenie w ten sposob dopiero po plynnym opanowaniu 7 i 1/2 sekcji chi sau strony aktywnej i biernej.

natomiast mnie bardziej interesuje obejrzenie gdzies jak np. sekcje chi sau wykonuje przedstawiciele roznych odmian i to niekoniecznie z linii yip mana. ciezko niestety znalezc cos takiego w necie.
na yt jest super filmik z wolnym chisau w wykonaniu yip chuna, jak ktos nie widzial to polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 309 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
"oczywiscie ze wiem co to wolne chi sau, sam najczesciej tak cwicze, ale wg mnie sensowne jest cwiczenie w ten sposob dopiero po plynnym opanowaniu 7 i 1/2 sekcji chi sau strony aktywnej i biernej. "

Ja za to polecam poproszenie jakiegos uderzacza o wspolny trening i sprobowanie wykonania "wolnego" chi sau gdy on bedzie atakowal w normalny sposob... jest to bardzo pouczajace doswiaczenie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapewniam cie ze dla drugiej strony jest to rowniez bardzo pouczajace doswiadczenie
wiem bo kiedys bylem po drugiej stronie m.in. pare lat kicka i boksu oraz pol roku stania na bramce
duzo zalezy na jakim jest poziomie (nie stopniu) osoba z wt/wc/vt i ile ma praktycznego doswiadczenia
i przy okazji jak nie masz nic do tematu to sie nie odzywaj bo robisz niepotrzebny spam, to nie kolejny bezsensowny temat ktory styl jest lepszy.
jak masz cos do napisania o osobie wymienionej w tytule to pisz lub cos na temat chi sau, jak nie to nie rob spamu i zbednego ruchu na servie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 563
Cavior please mozesz juz zamknąć już ten temat bo o osobie wymienionej w temacie za dużo już nie ma, a za to zaczynają sie personalne wycieczki, i próby udowadniania co jest lepsze ...zaczyna wiać powoli nudą )

Wei wu wei moja dewizą
www.wtkungfu.pl 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ a trójbój siłowy

Następny temat

4rScorpion, doigrałeś się...

WHEY premium