SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wing Tsun Sifu Dariusz Gradowski

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48912

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1106
Rycmez, trochę masz wyprane *? To nie jest skierowane do ciebie, Wusau się uczył (Biutzze) tz, ma st mistrzowski on też wie co pisze. Ja byłem instruktorem też wiem co mówię, oszukiwałem ludzi bo musiałem. Nie martw się zmienisz się, lub odpadniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
tsailifo Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 678 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5210
Kurde... ale w CLF potencjał na robienie kasy leży :)
W LTWT kilka form na krzyż i TAAAAAAKA kasa :)
Nic tylko pozazdrościć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14221
W waszym to mizerota - w tej od Chen Yong Fa jest ponad 200 !!

Zmieniony przez - Yang32 w dniu 2009-11-17 23:32:27

bujing yishi bu zhang yi zhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
tsailifo Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 678 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5210
Ale MY nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14221

bujing yishi bu zhang yi zhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1106
Tsalifo, LTWT jest jak gra na którą masz odpowiedz z góry, ale nigdy nie wygrasz z swoim mistrzem, bo nie znasz jaki ruch jest następni, aż do końca. A na końcu jest remis, ale grasz dalej bo jesteś uzależniony. I to wykorzystują manipulanci. To jest dosyć proste do zrobienia masz 200 form pod ręki, zrób. Tego można zrobić w każdym stylu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 287
Musze tu obronic Rymcerza i przyznac mu szacun . Jest czlonkiem stowarzyszenia LTWT i dzielnie go broni. Jakim bylby czlowiekiem, gdyby plul we wlasne gniazdo? Dlatego jeszcze raz szacun!
Niestety wypowiedzi innych, bylych czlonkow stowarzyszenia, sa bardzo spojne. Pewne watki sie powtarzaja. Mnie tez boli to, ze nie mozna cwiczyc dwa razy w tygodniu i finito. Presja, by zdawac dalej, kolejne egazaminy (bez wzgledu na posiadane umiejetnosci), by otworzyc wlasna sekcje, jest tak silna, ze z czasem moze prowadzic do depresji i odejscia.
Sam pamietam czasy, gdy moj nauczyciel Kung Fu (koncowka lat osiemdziesiatych) pozwalal niekotrym osoba chodzic na zajecia za darmo, bo akurat mieli trudna sytuacje finansowa. Nie przerywali cwiczenia. Kung Fu bylo najwazniejsze.
Z drugiej strony wiem, ze tamte czasy juz nie wroca, i ze wszystko dzis jest za pieniadze. Taki swiat, nic za darmo. Jednak nie przekonuja mnie do konca argumenty Rymcerza, bo niestety udzial w lekcjach prywatnych od pewnego stopnia uczniowskiego jest obligatoryjny.
Reasumujac jeszcze raz chcialbym podkreślić, ze jezeli ktos chce nauczyc sie dobrej jakosci WT to uczciwie polecam LTWT. Choc niestety pewne sytuacje, o ktorych mozna poczytac na tym watku, moga popsuc przyjemnosc z nauki tego stylu.


Zmieniony przez - Delon w dniu 2009-11-18 09:49:15

"Prawda jest sercem sztuki walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
tsailifo Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 678 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5210
Delon napisał - "...i ze wszystko dzis jest za pieniadze..." - na szczęście nie wszystko i nie wszędzie, są szkoły gdzie możesz ćwiczyć więcej za normalną stawkę, a jak nie masz kasy to też Cię nikt nie wyrzuci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
tsailifo Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 678 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5210
RWT - nie mam parcia na kasę, wolę po prostu uczyć... zarabiam na życie w tradycyjny sposób :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 287
tsailifo! Milo to slyszec, szczegolnie mi, bo pamietam jeszcze dawne dobre czasy, gdy czlowiek latal na treningi, placil skladke miesieczna i mogl cwiczyc ile tylko mial ochote.
Wiem, ze sa takie szkoly. Moj kolega prowadzi zajecia z Kung Fu tradycyjnego i jedyna oplate jaka pobiera, to oplata miesieczna.
Mimo tych narzekań chcialbym jeszcze raz podkreślić, ze LTWT w Warszawie prezentuje naprawde wysoki poziom nauczania i gorąco polecam te sekcje.

"Prawda jest sercem sztuki walki"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ a trójbój siłowy

Następny temat

4rScorpion, doigrałeś się...

WHEY premium